Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi E-İmar Durumu 2024

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi E-İmar durumu sorgulaması ile Şanlıurfa ve ilçelerine ait güncel imar planları, yeni imara giren ve imara açılacak yerleri, ada ve parsel bilgisi sorgulama ve Şanlıurfa genelinde inşaat/yapı izin durumları görüntülenebilir.

İmar uygulaması ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak Akçakale, Birecik, Bozova, Ceylanpınar, Eyyübiye, Halfeti, Haliliye, Harran, Hilvan, Karaköprü, Siverek, Suruç, Viranşehir Belediyelerine ait güncel imar durumları ve imara açılacak yerler görüntülenebilir.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi E-İmar Planları

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi E-imar uygulaması ile Şanlıurfa ilçeleri ve o ilçelerin mahallelerinin 1/1000 uygulama imar planına sahip olup olmadığı, plan notlarını, kaç kata kadar inşaat izni olduğunu, otopark durumunu, yan bahçe, arka bahçe mesafelerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca imar planını aradığınız alanın tarla, arsa, orman vb. gibi niteliklere sahip olup olmadığı bilgisine ulaşabileceksiniz.

şanlıurfa büyükşehir belediyesi e-imar
şanlıurfa büyükşehir belediyesi e-imar

Şanlıurfa En Son İmar Plan Değişiklikleri ve Yeni Askıya Çıkan Planlar

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu her ilçe için geçerli olan en güncel Şanlıurfa İmar Planı değişiklikleri, Askıya çıkan imar planları ve Parselasyon planlarını görüntülemek için Tıklayın.

Şanlıurfa İlçeleri E-İmar Durumu Sorgulama

Şanlıurfa İlçesiE-İmar Programı Sayfası
Akçakale Belediyesi E-İmarSORGULA
Birecik Belediyesi E-İmarSORGULA
Bozova Belediyesi E-İmarSORGULA
Ceylanpınar Belediyesi E-İmarSORGULA
Eyyübiye Belediyesi E-İmarSORGULA
Halfeti Belediyesi E-İmarSORGULA
Haliliye Belediyesi E-İmarSORGULA
Harran Belediyesi E-İmarSORGULA
Hilvan Belediyesi E-İmarSORGULA
Karaköprü Belediyesi E-İmarSORGULA
Siverek Belediyesi E-İmarSORGULA
Suruç Belediyesi E-İmarSORGULA
Viranşehir Belediyesi E-İmarSORGULA

Şanlıurfa ilçe belediyeleri genellikle harita/konum üzerinden imar durumu sorgulama seçeneğini Netcad keos (kent otomasyon sistemi) ya da cbs (coğrafi bilgi sistemi) üzerinden sunmaktadır.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi E-İmar sistemi ile İlçe belediyelerinin internet sayfası üzerinden tapu işlemlerinizi sorgulayabilir,  Şanlıurfa’da Arsanızın bulunduğu yer veya bölgedeki imar durumunu internet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi e-imar sorgulama sistemi ile imar durumunu harita üzerinde görebiliyor ve imar belgesini alabiliyorsunuz. 

5/5 - (4 votes)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Pamukkale Belediyesi E-İmar Durumu Sorgulama

Yorum yapın