Balıkesir Büyükşehir Belediyesi E-İmar Durumu 2023

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi E-İmar durumu sorgulaması ile Balıkesir ve ilçelerine ait güncel imar planları, yeni imara giren ve imara açılacak yerleri, ada ve parsel bilgisi sorgulama ve Balıkesir genelinde inşaat/yapı izin durumları görüntülenebilir.

İmar uygulaması ile Balıkesir Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk Belediyelerine ait güncel imar durumları ve imara açılacak yerler görüntülenebilir.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi E-İmar Planları

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi E-imar uygulaması ile Balıkesir ilçeleri ve o ilçelerin mahallelerinin 1/1000 uygulama imar planına sahip olup olmadığı, plan notlarını, kaç kata kadar inşaat izni olduğunu, otopark durumunu, yan bahçe, arka bahçe mesafelerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca imar planını aradığınız alanın tarla, arsa, orman vb. gibi niteliklere sahip olup olmadığı bilgisine ulaşabileceksiniz.

balıkesir büyükşehir belediyesi e-imar
balıkesir büyükşehir belediyesi e-imar

Balıkesir En Son İmar Plan Değişiklikleri ve Yeni Askıya Çıkan Planlar

Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu her ilçe için geçerli olan en güncel Balıkesir İmar Planı değişiklikleri, Askıya çıkan imar planları ve Parselasyon planlarını görüntülemek için Tıklayın.

Balıkesir İlçeleri E-İmar Durumu Sorgulama

Balıkesir İlçesiE-İmar Programı Sayfası
Altıeylül Belediyesi E-İmarSORGULA
Ayvalık Belediyesi E-İmarSORGULA
Balya Belediyesi E-İmarSORGULA
Bandırma Belediyesi E-İmarSORGULA
Bigadiç Belediyesi E-İmarSORGULA
Burhaniye Belediyesi E-İmarSORGULA
Dursunbey Belediyesi E-İmarSORGULA
Edremit Belediyesi E-İmarSORGULA
Erdek Belediyesi E-İmarSORGULA
Gömeç Belediyesi E-İmarSORGULA
Gönen Belediyesi E-İmarSORGULA
Havran Belediyesi E-İmarSORGULA
İvrindi Belediyesi E-İmarSORGULA
Karesi Belediyesi E-İmarSORGULA
Kepsut Belediyesi E-İmarSORGULA
Manyas Belediyesi E-İmarSORGULA
Marmara Belediyesi E-İmarSORGULA
Savaştepe Belediyesi E-İmarSORGULA
Sındırgı Belediyesi E-İmarSORGULA
Susurluk Belediyesi E-İmarSORGULA

Balıkesir ilçe belediyeleri genellikle harita/konum üzerinden imar durumu sorgulama seçeneğini Netcad keos (kent otomasyon sistemi) ya da cbs (coğrafi bilgi sistemi) üzerinden sunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Besni Belediyesi E-İmar Durumu Sorgulama

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi E-İmar sistemi ile İlçe belediyelerinin internet sayfası üzerinden tapu işlemlerinizi sorgulayabilir,  Balıkesir’da Arsanızın bulunduğu yer veya bölgedeki imar durumunu internet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi e-imar sorgulama sistemi ile imar durumunu harita üzerinde görebiliyor ve imar belgesini alabiliyorsunuz. 

5/5 - (2 votes)

Yorum yapın