Antalya Büyükşehir Belediyesi E-İmar Durumu 2024

Antalya Büyükşehir Belediyesi E-İmar durumu sorgulaması ile Antalya ve ilçelerine ait güncel imar planları, yeni imara giren ve imara açılacak yerleri, ada ve parsel bilgisi sorgulama ve Antalya genelinde inşaat/yapı izin durumları görüntülenebilir.

İmar uygulaması ile Antalya Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik Belediyelerine ait güncel imar durumları ve imara açılacak yerler görüntülenebilir.

Antalya Büyükşehir Belediyesi E-İmar Planları

Antalya Büyükşehir Belediyesi E-imar uygulaması ile Antalya ilçeleri ve o ilçelerin mahallelerinin 1/1000 uygulama imar planına sahip olup olmadığı, plan notlarını, kaç kata kadar inşaat izni olduğunu, otopark durumunu, yan bahçe, arka bahçe mesafelerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca imar planını aradığınız alanın tarla, arsa, orman vb. gibi niteliklere sahip olup olmadığı bilgisine ulaşabileceksiniz.

Antalya En Son İmar Plan Değişiklikleri ve Yeni Askıya Çıkan Planlar

Antalya Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu her ilçe için geçerli olan en güncel Antalya İmar Planı değişiklikleri, Askıya çıkan imar planları ve Parselasyon planlarını görüntülemek için Tıklayın. Bu sayfada Askıda olan planları ve kesinleşmiş planları sağ üst köşeden seçerek görüntüleyebileceksiniz.

Antalya Büyükşehir Belediyesi E-İmar
Antalya Büyükşehir Belediyesi E-İmar

İmar uygulaması ile parselinizin askıda olup olmadığını ilçe – mahalle – ada no – parsel no bilgilerini yazarak da doğrudan görüntüleyebilirsiniz.

Antalya Büyükşehir Belediyesi İmar 18 Uygulamaları hakkında detaylı bilgi edinmek ve duyuruları incelemek için tıklayın

Antalya İlçeleri E-İmar Durumu Sorgulama

Antalya İlçesiE-İmar Programı Sayfası
Akseki Belediyesi E-İmarSORGULA
Aksu Belediyesi E-İmarSORGULA
Alanya Belediyesi E-İmarSORGULA
Demre Belediyesi E-İmarSORGULA
Döşemealtı Belediyesi E-İmarSORGULA
Elmalı Belediyesi E-İmarSORGULA
Finike Belediyesi E-İmarSORGULA
Gazipaşa Belediyesi E-İmarSORGULA
Gündoğmuş Belediyesi E-İmarSORGULA
İbradı Belediyesi E-İmarSORGULA
Kaş Belediyesi E-İmarSORGULA
Kemer Belediyesi E-İmarSORGULA
Kepez Belediyesi E-İmarSORGULA
Konyaaltı Belediyesi E-İmarSORGULA
Korkuteli Belediyesi E-İmarSORGULA
Kumluca Belediyesi E-İmarSORGULA
Manavgat Belediyesi E-İmarSORGULA
Muratpaşa Belediyesi E-İmarSORGULA
Serik Belediyesi E-İmarSORGULA

Antalya ilçe belediyeleri genellikle harita/konum üzerinden imar durumu sorgulama seçeneğini Netcad keos (kent otomasyon sistemi) ya da cbs (coğrafi bilgi sistemi) üzerinden sunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İyidere Belediyesi E-İmar Durumu Sorgulama

Antalya Nazım İmar Planları Sorgulama

Antalya ili genelinde ilçelere ait 1/5000, 1/25000 Nazım imar planlarına ve 1/100.000 çevre düzeni planlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Antalya Büyükşehir Belediyesi E-İmar sistemi ile İlçe belediyelerinin internet sayfası üzerinden tapu işlemlerinizi sorgulayabilir,  Antalya’da Arsanızın bulunduğu yer veya bölgedeki imar durumunu internet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Antalya Büyükşehir Belediyesi e-imar sorgulama sistemi ile imar durumunu harita üzerinde görebiliyor ve imar belgesini alabiliyorsunuz. 

5/5 - (3 votes)

Yorum yapın