Sakarya Büyükşehir Belediyesi E-İmar Durumu 2024

Sakarya Büyükşehir Belediyesi E-İmar durumu sorgulaması ile Sakarya ve ilçelerine ait güncel imar planları, yeni imara giren ve imara açılacak yerleri, ada ve parsel bilgisi sorgulama ve Sakarya genelinde inşaat/yapı izin durumları görüntülenebilir.

İmar uygulaması ile Sakarya Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü, Taraklı Belediyelerine ait güncel imar durumları ve imara açılacak yerler görüntülenebilir.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi E-İmar Planları

Sakarya Büyükşehir Belediyesi E-imar uygulaması ile Sakarya ilçeleri ve o ilçelerin mahallelerinin 1/1000 uygulama imar planına sahip olup olmadığı, plan notlarını, kaç kata kadar inşaat izni olduğunu, otopark durumunu, yan bahçe, arka bahçe mesafelerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca imar planını aradığınız alanın tarla, arsa, orman vb. gibi niteliklere sahip olup olmadığı bilgisine ulaşabileceksiniz.

sakarya büyükşehir belediyesi e-imar
sakarya büyükşehir belediyesi e-imar

Sakarya En Son İmar Plan Değişiklikleri ve Yeni Askıya Çıkan Planlar

Sakarya Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu her ilçe için geçerli olan en güncel Sakarya İmar Planı değişiklikleri, Askıya çıkan imar planları ve Parselasyon planlarını görüntülemek için Tıklayın.

Sakarya İlçeleri E-İmar Durumu Sorgulama

Sakarya İlçesiE-İmar Programı Sayfası
Adapazarı Belediyesi E-İmarSORGULA
Akyazı Belediyesi E-İmarSORGULA
Arifiye Belediyesi E-İmarSORGULA
Erenler Belediyesi E-İmarSORGULA
Ferizli Belediyesi E-İmarSORGULA
Geyve Belediyesi E-İmarSORGULA
Hendek Belediyesi E-İmarSORGULA
Karapürçek Belediyesi E-İmarSORGULA
Karasu Belediyesi E-İmarSORGULA
Kaynarca Belediyesi E-İmarSORGULA
Kocaali Belediyesi E-İmarSORGULA
Pamukova Belediyesi E-İmarSORGULA
Sapanca Belediyesi E-İmarSORGULA
Serdivan Belediyesi E-İmarSORGULA
Söğütlü Belediyesi E-İmarSORGULA
Taraklı Belediyesi E-İmarSORGULA

Sakarya ilçe belediyeleri genellikle harita/konum üzerinden imar durumu sorgulama seçeneğini Netcad keos (kent otomasyon sistemi) ya da cbs (coğrafi bilgi sistemi) üzerinden sunmaktadır.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi E-İmar sistemi ile İlçe belediyelerinin internet sayfası üzerinden tapu işlemlerinizi sorgulayabilir,  Sakarya’da Arsanızın bulunduğu yer veya bölgedeki imar durumunu internet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Sakarya Büyükşehir Belediyesi e-imar sorgulama sistemi ile imar durumunu harita üzerinde görebiliyor ve imar belgesini alabiliyorsunuz. 

5/5 - (1 vote)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Onikişubat Belediyesi E-İmar Durumu Sorgulama

Yorum yapın