Manisa Büyükşehir Belediyesi E-İmar Durumu 2023

Manisa Büyükşehir Belediyesi E-İmar durumu sorgulaması ile Manisa ve ilçelerine ait güncel imar planları, yeni imara giren ve imara açılacak yerleri, ada ve parsel bilgisi sorgulama ve Manisa genelinde inşaat/yapı izin durumları görüntülenebilir.

İmar uygulaması ile Manisa Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak Ahmetli, Akhisar, Alaşehir, Demirci, Gölmarmara, Gördes, Kırkağaç, Köprübaşı, Kula, Salihli, Sarıgöl, Saruhanlı, Selendi, Soma, Şehzadeler, Turgutlu, Yunusemre Belediyelerine ait güncel imar durumları ve imara açılacak yerler görüntülenebilir.

Manisa Büyükşehir Belediyesi E-İmar Planları

Manisa Büyükşehir Belediyesi E-imar uygulaması ile Manisa ilçeleri ve o ilçelerin mahallelerinin 1/1000 uygulama imar planına sahip olup olmadığı, plan notlarını, kaç kata kadar inşaat izni olduğunu, otopark durumunu, yan bahçe, arka bahçe mesafelerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca imar planını aradığınız alanın tarla, arsa, orman vb. gibi niteliklere sahip olup olmadığı bilgisine ulaşabileceksiniz.

manisa büyükşehir belediyesi e-imar
manisa büyükşehir belediyesi e-imar

Manisa En Son İmar Plan Değişiklikleri ve Yeni Askıya Çıkan Planlar

Manisa Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu her ilçe için geçerli olan en güncel Manisa İmar Planı değişiklikleri, Askıya çıkan imar planları ve Parselasyon planlarını görüntülemek için Tıklayın.

Manisa İlçeleri E-İmar Durumu Sorgulama

Manisa İlçesiE-İmar Programı Sayfası
Ahmetli Belediyesi E-İmarSORGULA
Akhisar Belediyesi E-İmarSORGULA
Alaşehir Belediyesi E-İmarSORGULA
Demirci Belediyesi E-İmarSORGULA
Gölmarmara Belediyesi E-İmarSORGULA
Gördes Belediyesi E-İmarSORGULA
Kırkağaç Belediyesi E-İmarSORGULA
Köprübaşı Belediyesi E-İmarSORGULA
Kula Belediyesi E-İmarSORGULA
Salihli Belediyesi E-İmarSORGULA
Sarıgöl Belediyesi E-İmarSORGULA
Saruhanlı Belediyesi E-İmarSORGULA
Selendi Belediyesi E-İmarSORGULA
Soma Belediyesi E-İmarSORGULA
Şehzadeler Belediyesi E-İmarSORGULA
Turgutlu Belediyesi E-İmarSORGULA
Yunusemre Belediyesi E-İmarSORGULA

Manisa ilçe belediyeleri genellikle harita/konum üzerinden imar durumu sorgulama seçeneğini Netcad keos (kent otomasyon sistemi) ya da cbs (coğrafi bilgi sistemi) üzerinden sunmaktadır.

Manisa Büyükşehir Belediyesi E-İmar sistemi ile İlçe belediyelerinin internet sayfası üzerinden tapu işlemlerinizi sorgulayabilir,  Manisa’da Arsanızın bulunduğu yer veya bölgedeki imar durumunu internet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Manisa Büyükşehir Belediyesi e-imar sorgulama sistemi ile imar durumunu harita üzerinde görebiliyor ve imar belgesini alabiliyorsunuz. 

5/5 - (2 votes)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saruhanlı Belediyesi Rayiç Değer Sorgulama 2023

Yorum yapın