Ordu Büyükşehir E-Belediye Uygulaması kullanılarak E-İmar görüntüleme ve imar durumu/planı sorgulaması yapılabilmektedir. Ordu ve ilçelerine ait güncel imar planları, yeni imara giren ve imara açılacak yerleri, ada ve parsel bilgisi sorgulama ve Ordu genelinde inşaat/yapı izin durumları görüntülenebilir.

  İmar uygulaması ile Ordu Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak Akkuş, Altınordu, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey, Ünye Belediyelerine ait. Bu köy ve mahallelerdeki imar durum değişiklikleri ve imar izinleri görüntülenebilir.

  Ordu Büyükşehir Belediyesi E-İmar Planları

  Ordu Büyükşehir Belediyesi E-imar uygulaması ile Ordu ilçeleri ve o ilçelerin mahallelerinin 1/1000 uygulama imar planına sahip olup olmadığı, plan notlarını, kaç kata kadar inşaat izni olduğunu, otopark durumunu, yan bahçe, arka bahçe mesafelerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca imar planını aradığınız alanın tarla, arsa, orman vb. gibi niteliklere sahip olup olmadığı bilgisine ulaşabileceksiniz.

  ordu büyükşehir belediyesi e-imar
  ordu büyükşehir belediyesi e-imar

  Ordu En Son İmar Plan Değişiklikleri ve Yeni Askıya Çıkan Planlar

  Ordu Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu her ilçe için geçerli olan en güncel Ordu İmar Planı değişiklikleri, Askıya çıkan imar planları ve Parselasyon planlarını görüntülemek için Tıklayın.

  Ordu İlçeleri E-İmar Durumu Sorgulama

  Ordu İlçesiE-İmar Programı Sayfası
  Akkuş Belediyesi E-İmarSORGULA
  Altınordu Belediyesi E-İmarSORGULA
  Aybastı Belediyesi E-İmarSORGULA
  Çamaş Belediyesi E-İmarSORGULA
  Çatalpınar Belediyesi E-İmarSORGULA
  Çaybaşı Belediyesi E-İmarSORGULA
  Fatsa Belediyesi E-İmarSORGULA
  Gölköy Belediyesi E-İmarSORGULA
  Gülyalı Belediyesi E-İmarSORGULA
  Gürgentepe Belediyesi E-İmarSORGULA
  İkizce Belediyesi E-İmarSORGULA
  Kabadüz Belediyesi E-İmarSORGULA
  Kabataş Belediyesi E-İmarSORGULA
  Korgan Belediyesi E-İmarSORGULA
  Kumru Belediyesi E-İmarSORGULA
  Mesudiye Belediyesi E-İmarSORGULA
  Perşembe Belediyesi E-İmarSORGULA
  Ulubey Belediyesi E-İmarSORGULA
  Ünye Belediyesi E-İmarSORGULA

  Ordu ilçe belediyeleri genellikle harita/konum üzerinden imar durumu sorgulama seçeneğini Netcad keos (kent otomasyon sistemi) ya da cbs (coğrafi bilgi sistemi) üzerinden sunmaktadır.

  Ordu Büyükşehir Belediyesi E-İmar sistemi ile İlçe belediyelerinin internet sayfası üzerinden tapu işlemlerinizi sorgulayabilir,  Ordu’da Arsanızın bulunduğu yer veya bölgedeki imar durumunu internet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ordu Büyükşehir Belediyesi e-imar sorgulama sistemi ile imar durumunu harita üzerinde görebiliyor ve imar belgesini alabiliyorsunuz. 

  Paylaş.