Ordu Büyükşehir Belediyesi E-İmar Durumu 2023

Ordu Büyükşehir Belediyesi E-İmar durumu sorgulaması ile Ordu ve ilçelerine ait güncel imar planları, yeni imara giren ve imara açılacak yerleri, ada ve parsel bilgisi sorgulama ve Ordu genelinde inşaat/yapı izin durumları görüntülenebilir.

İmar uygulaması ile Ordu Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak Akkuş, Altınordu, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey, Ünye Belediyelerine ait güncel imar durumları ve imara açılacak yerler görüntülenebilir.

Ordu Büyükşehir Belediyesi E-İmar Planları

Ordu Büyükşehir Belediyesi E-imar uygulaması ile Ordu ilçeleri ve o ilçelerin mahallelerinin 1/1000 uygulama imar planına sahip olup olmadığı, plan notlarını, kaç kata kadar inşaat izni olduğunu, otopark durumunu, yan bahçe, arka bahçe mesafelerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca imar planını aradığınız alanın tarla, arsa, orman vb. gibi niteliklere sahip olup olmadığı bilgisine ulaşabileceksiniz.

ordu büyükşehir belediyesi e-imar
ordu büyükşehir belediyesi e-imar

Ordu En Son İmar Plan Değişiklikleri ve Yeni Askıya Çıkan Planlar

Ordu Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu her ilçe için geçerli olan en güncel Ordu İmar Planı değişiklikleri, Askıya çıkan imar planları ve Parselasyon planlarını görüntülemek için Tıklayın.

Ordu İlçeleri E-İmar Durumu Sorgulama

Ordu İlçesiE-İmar Programı Sayfası
Akkuş Belediyesi E-İmarSORGULA
Altınordu Belediyesi E-İmarSORGULA
Aybastı Belediyesi E-İmarSORGULA
Çamaş Belediyesi E-İmarSORGULA
Çatalpınar Belediyesi E-İmarSORGULA
Çaybaşı Belediyesi E-İmarSORGULA
Fatsa Belediyesi E-İmarSORGULA
Gölköy Belediyesi E-İmarSORGULA
Gülyalı Belediyesi E-İmarSORGULA
Gürgentepe Belediyesi E-İmarSORGULA
İkizce Belediyesi E-İmarSORGULA
Kabadüz Belediyesi E-İmarSORGULA
Kabataş Belediyesi E-İmarSORGULA
Korgan Belediyesi E-İmarSORGULA
Kumru Belediyesi E-İmarSORGULA
Mesudiye Belediyesi E-İmarSORGULA
Perşembe Belediyesi E-İmarSORGULA
Ulubey Belediyesi E-İmarSORGULA
Ünye Belediyesi E-İmarSORGULA

Ordu ilçe belediyeleri genellikle harita/konum üzerinden imar durumu sorgulama seçeneğini Netcad keos (kent otomasyon sistemi) ya da cbs (coğrafi bilgi sistemi) üzerinden sunmaktadır.

Ordu Büyükşehir Belediyesi E-İmar sistemi ile İlçe belediyelerinin internet sayfası üzerinden tapu işlemlerinizi sorgulayabilir,  Ordu’da Arsanızın bulunduğu yer veya bölgedeki imar durumunu internet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ordu Büyükşehir Belediyesi e-imar sorgulama sistemi ile imar durumunu harita üzerinde görebiliyor ve imar belgesini alabiliyorsunuz. 

5/5 - (4 votes)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gelibolu Belediyesi E-İmar Durumu Sorgulama

Yorum yapın