GÜNCEL Denizli Büyükşehir Belediyesi E-İmar Durumu 2022

2022 Denizli Büyükşehir Belediyesi E-İmar programı ile Denizli ve ilçelerine ait E-İmar durumunu ve imar planlarını sorgulayabilir, detayları görüntüleyebilir ve Denizli genelinde askıya çıkan planlar, imar planı değişiklikleri, uygulama planı, arsa yapı izin durumunu harita üzerinden seçerek görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca Denizli Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak Acıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Merkezefendi, Pamukkale, Sarayköy, Serinhisar, Tavas Belediyelerine ait ada ve parsel sorgulama, imar durumu, imar planı sorgulaması yaparak arsanızın konumunu ve bilgilerini görebilirsiniz.

Denizli Büyükşehir Belediyesi E-İmar Planları

Denizli Büyükşehir Belediyesi E-imar uygulaması ile Denizli ilçeleri ve o ilçelerin mahalle ve köyleri (köyler büyükşehirlerde artık mahalle oldu) 1/1000 uygulama imar planına sahip olup olmadığı, plan notlarını, kaç kata kadar inşaat izni olduğunu, otopark durumunu, yan bahçe, arka bahçe mesafelerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca imar planını aradığınız alanın tarla, arsa, orman vb. gibi niteliklere sahip olup olmadığı bilgisine ulaşabileceksiniz.

denizli büyükşehir belediyesi e-imar
denizli büyükşehir belediyesi e-imar

Denizli En Son İmar Plan Değişiklikleri ve Yeni Askıya Çıkan Planlar

Denizli Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu her ilçe için geçerli olan en güncel Denizli İmar Planı değişiklikleri, Askıya çıkan imar planları ve Parselasyon planlarını görüntülemek için Tıklayın.

3194 sayılı İmar Kanununun 18’inci maddesi gereği İmar 18 uygulamaları hakkında bilgi arıyorsanız inceleyebilirsiniz.

Denizli İlçeleri E-İmar Durumu Sorgulama

Herhangi bir inşaat faaliyetine girmeden önce mutlaka elinizde Denizli Büyükşehir Belediyesinin ilgili ilçe belediyesine ait imar durum belgesi olması gerekiyor. Aşağıdan sorgulama yapmak istediğiniz belediyeyi seçebilirsiniz.

Denizli İlçesiE-İmar Programı Sayfası
Acıpayam Belediyesi E-İmarSORGULA
Babadağ Belediyesi E-İmarSORGULA
Baklan Belediyesi E-İmarSORGULA
Bekilli Belediyesi E-İmarSORGULA
Beyağaç Belediyesi E-İmarSORGULA
Bozkurt Belediyesi E-İmarSORGULA
Buldan Belediyesi E-İmarSORGULA
Çal Belediyesi E-İmarSORGULA
Çameli Belediyesi E-İmarSORGULA
Çardak Belediyesi E-İmarSORGULA
Çivril Belediyesi E-İmarSORGULA
Honaz Belediyesi E-İmarSORGULA
Kale Belediyesi E-İmarSORGULA
Merkezefendi Belediyesi E-İmarSORGULA
Pamukkale Belediyesi E-İmarSORGULA
Sarayköy Belediyesi E-İmarSORGULA
Serinhisar Belediyesi E-İmarSORGULA
Tavas Belediyesi E-İmarSORGULA

Denizli ilçe belediyeleri genellikle harita/konum üzerinden imar durumu sorgulama seçeneğini Netcad keos (kent otomasyon sistemi) ya da cbs (coğrafi bilgi sistemi) üzerinden sunmaktadır.

Denizli Büyükşehir Belediyesi E-İmar sistemi ile İlçe belediyelerinin internet sayfası üzerinden tapu işlemlerinizi sorgulayabilir,  Denizli’da Arsanızın bulunduğu yer veya bölgedeki imar durumunu internet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Denizli Büyükşehir Belediyesi e-imar sorgulama sistemi ile imar durumunu harita üzerinde görebiliyor ve imar belgesini alabiliyorsunuz. 

Rate this post

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla