Denizli Büyükşehir E-Belediye Uygulaması kullanılarak E-İmar görüntüleme ve imar durumu/planı sorgulaması yapılabilmektedir. Denizli ve ilçelerine ait güncel imar planları, yeni imara giren ve imara açılacak yerleri, ada ve parsel bilgisi sorgulama ve Denizli genelinde inşaat/yapı izin durumları görüntülenebilir.

  İmar uygulaması ile Denizli Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak Acıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Merkezefendi, Pamukkale, Sarayköy, Serinhisar, Tavas Belediyelerine ait. Bu köy ve mahallelerdeki imar durum değişiklikleri ve imar izinleri görüntülenebilir.

  Denizli Büyükşehir Belediyesi E-İmar Planları

  Denizli Büyükşehir Belediyesi E-imar uygulaması ile Denizli ilçeleri ve o ilçelerin mahallelerinin 1/1000 uygulama imar planına sahip olup olmadığı, plan notlarını, kaç kata kadar inşaat izni olduğunu, otopark durumunu, yan bahçe, arka bahçe mesafelerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca imar planını aradığınız alanın tarla, arsa, orman vb. gibi niteliklere sahip olup olmadığı bilgisine ulaşabileceksiniz.

  denizli büyükşehir belediyesi e-imar
  denizli büyükşehir belediyesi e-imar

  Denizli En Son İmar Plan Değişiklikleri ve Yeni Askıya Çıkan Planlar

  Denizli Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu her ilçe için geçerli olan en güncel Denizli İmar Planı değişiklikleri, Askıya çıkan imar planları ve Parselasyon planlarını görüntülemek için Tıklayın.

  3194 sayılı İmar Kanununun 18’inci maddesi gereği İmar 18 uygulamaları hakkında bilgi arıyorsanız inceleyebilirsiniz.

  Denizli İlçeleri E-İmar Durumu Sorgulama

  Denizli İlçesiE-İmar Programı Sayfası
  Acıpayam Belediyesi E-İmarSORGULA
  Babadağ Belediyesi E-İmarSORGULA
  Baklan Belediyesi E-İmarSORGULA
  Bekilli Belediyesi E-İmarSORGULA
  Beyağaç Belediyesi E-İmarSORGULA
  Bozkurt Belediyesi E-İmarSORGULA
  Buldan Belediyesi E-İmarSORGULA
  Çal Belediyesi E-İmarSORGULA
  Çameli Belediyesi E-İmarSORGULA
  Çardak Belediyesi E-İmarSORGULA
  Çivril Belediyesi E-İmarSORGULA
  Honaz Belediyesi E-İmarSORGULA
  Kale Belediyesi E-İmarSORGULA
  Merkezefendi Belediyesi E-İmarSORGULA
  Pamukkale Belediyesi E-İmarSORGULA
  Sarayköy Belediyesi E-İmarSORGULA
  Serinhisar Belediyesi E-İmarSORGULA
  Tavas Belediyesi E-İmarSORGULA

  Denizli ilçe belediyeleri genellikle harita/konum üzerinden imar durumu sorgulama seçeneğini Netcad keos (kent otomasyon sistemi) ya da cbs (coğrafi bilgi sistemi) üzerinden sunmaktadır.

  Denizli Büyükşehir Belediyesi E-İmar sistemi ile İlçe belediyelerinin internet sayfası üzerinden tapu işlemlerinizi sorgulayabilir,  Denizli’da Arsanızın bulunduğu yer veya bölgedeki imar durumunu internet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Denizli Büyükşehir Belediyesi e-imar sorgulama sistemi ile imar durumunu harita üzerinde görebiliyor ve imar belgesini alabiliyorsunuz. 

  Paylaş.