Samsun Büyükşehir Belediyesi E-İmar Durumu 2024

Samsun Büyükşehir Belediyesi E-İmar durumu sorgulaması ile Samsun ve ilçelerine ait güncel imar planları, yeni imara giren ve imara açılacak yerleri, ada ve parsel bilgisi sorgulama ve Samsun genelinde inşaat/yapı izin durumları görüntülenebilir.

İmar uygulaması ile Samsun Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Ondokuzmayıs, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent Belediyelerine ait güncel imar durumları ve imara açılacak yerler görüntülenebilir.

Samsun Büyükşehir Belediyesi E-İmar Planları

Samsun Büyükşehir Belediyesi E-imar uygulaması ile Samsun ilçeleri ve o ilçelerin mahallelerinin 1/1000 uygulama imar planına sahip olup olmadığı, plan notlarını, kaç kata kadar inşaat izni olduğunu, otopark durumunu, yan bahçe, arka bahçe mesafelerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca imar planını aradığınız alanın tarla, arsa, orman vb. gibi niteliklere sahip olup olmadığı bilgisine ulaşabileceksiniz.

samsun büyükşehir belediyesi e-imar
samsun büyükşehir belediyesi e-imar

Samsun En Son İmar Plan Değişiklikleri ve Yeni Askıya Çıkan Planlar

Samsun Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu her ilçe için geçerli olan en güncel Samsun İmar Planı değişiklikleri, Askıya çıkan imar planları ve Parselasyon planlarını görüntülemek için Tıklayın.

Samsun İlçeleri E-İmar Durumu Sorgulama

Samsun İlçesiE-İmar Programı Sayfası
Alaçam Belediyesi E-İmarSORGULA
Asarcık Belediyesi E-İmarSORGULA
Atakum Belediyesi E-İmarSORGULA
Ayvacık Belediyesi E-İmarSORGULA
Bafra Belediyesi E-İmarSORGULA
Canik Belediyesi E-İmarSORGULA
Çarşamba Belediyesi E-İmarSORGULA
Havza Belediyesi E-İmarSORGULA
İlkadım Belediyesi E-İmarSORGULA
Kavak Belediyesi E-İmarSORGULA
Ladik Belediyesi E-İmarSORGULA
Ondokuzmayıs Belediyesi E-İmarSORGULA
Salıpazarı Belediyesi E-İmarSORGULA
Tekkeköy Belediyesi E-İmarSORGULA
Terme Belediyesi E-İmarSORGULA
Vezirköprü Belediyesi E-İmarSORGULA
Yakakent Belediyesi E-İmarSORGULA

Samsun ilçe belediyeleri genellikle harita/konum üzerinden imar durumu sorgulama seçeneğini Netcad keos (kent otomasyon sistemi) ya da cbs (coğrafi bilgi sistemi) üzerinden sunmaktadır.

Samsun Büyükşehir Belediyesi E-İmar sistemi ile İlçe belediyelerinin internet sayfası üzerinden tapu işlemlerinizi sorgulayabilir,  Samsun’da Arsanızın bulunduğu yer veya bölgedeki imar durumunu internet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Samsun Büyükşehir Belediyesi e-imar sorgulama sistemi ile imar durumunu harita üzerinde görebiliyor ve imar belgesini alabiliyorsunuz. 

Rate this post
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Emirgazi Belediyesi E-İmar Durumu Sorgulama

Yorum yapın