Muğla Büyükşehir Belediyesi E-İmar Durumu 2024

Muğla Büyükşehir Belediyesi E-İmar durumu sorgulaması ile Muğla ve ilçelerine ait güncel imar planları, yeni imara giren ve imara açılacak yerleri, ada ve parsel bilgisi sorgulama ve Muğla genelinde inşaat/yapı izin durumları görüntülenebilir.

İmar uygulaması ile Muğla Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Menteşe, Milas, Ortaca, Seydikemer, Ula, Yatağan Belediyelerine ait güncel imar durumları ve imara açılacak yerler görüntülenebilir.

Muğla Büyükşehir Belediyesi E-İmar Planları

Muğla Büyükşehir Belediyesi E-imar uygulaması ile Muğla ilçeleri ve o ilçelerin mahallelerinin 1/1000 uygulama imar planına sahip olup olmadığı, plan notlarını, kaç kata kadar inşaat izni olduğunu, otopark durumunu, yan bahçe, arka bahçe mesafelerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca imar planını aradığınız alanın tarla, arsa, orman vb. gibi niteliklere sahip olup olmadığı bilgisine ulaşabileceksiniz.

muğla büyükşehir belediyesi e-imar
muğla büyükşehir belediyesi e-imar

Muğla En Son İmar Plan Değişiklikleri ve Yeni Askıya Çıkan Planlar

Muğla Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu her ilçe için geçerli olan en güncel Muğla İmar Planı değişiklikleri, Askıya çıkan imar planları ve Parselasyon planlarını görüntülemek için Tıklayın.

Muğla 1/25.000 Nazım İmar Planları

Muğla ili ve ilçelerine ait Nazım İmar Planlarına ve değişikliklerine harita üzerinden ulaşabilirsiniz. Haritadan istediğiniz ilçeyi seçerek işlem yapabilirsiniz. Nazım imar planlarını görüntülemek için tıklayın

Muğla İlçeleri E-İmar Durumu Sorgulama

Muğla İlçesiE-İmar Programı Sayfası
Bodrum Belediyesi E-İmarSORGULA
Dalaman Belediyesi E-İmarSORGULA
Datça Belediyesi E-İmarSORGULA
Fethiye Belediyesi E-İmarSORGULA
Kavaklıdere Belediyesi E-İmarSORGULA
Köyceğiz Belediyesi E-İmarSORGULA
Marmaris Belediyesi E-İmarSORGULA
Menteşe Belediyesi E-İmarSORGULA
Milas Belediyesi E-İmarSORGULA
Ortaca Belediyesi E-İmarSORGULA
Seydikemer Belediyesi E-İmarSORGULA
Ula Belediyesi E-İmarSORGULA
Yatağan Belediyesi E-İmarSORGULA

Muğla ilçe belediyeleri genellikle harita/konum üzerinden imar durumu sorgulama seçeneğini Netcad keos (kent otomasyon sistemi) ya da cbs (coğrafi bilgi sistemi) üzerinden sunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Aksaray Belediyesi E-İmar Durumu Sorgulama

Muğla Büyükşehir Belediyesi E-İmar sistemi ile İlçe belediyelerinin internet sayfası üzerinden tapu işlemlerinizi sorgulayabilir,  Muğla’da Arsanızın bulunduğu yer veya bölgedeki imar durumunu internet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Muğla Büyükşehir Belediyesi e-imar sorgulama sistemi ile imar durumunu harita üzerinde görebiliyor ve imar belgesini alabiliyorsunuz. 

Rate this post

Yorum yapın