Kahramanmaraş Belediyesi E-İmar Durumu 2024

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi E-İmar durumu sorgulaması ile Kahramanmaraş ve ilçelerine ait güncel imar planları, yeni imara giren ve imara açılacak yerleri, ada ve parsel bilgisi sorgulama ve Kahramanmaraş genelinde inşaat/yapı izin durumları görüntülenebilir.

İmar uygulaması ile Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Dulkadiroğlu, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Onikişubat, Pazarcık, Türkoğlu Belediyelerine ait güncel imar durumları ve imara açılacak yerler görüntülenebilir.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi E-İmar Planları

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi E-imar uygulaması ile Kahramanmaraş ilçeleri ve o ilçelerin mahallelerinin 1/1000 uygulama imar planına sahip olup olmadığı, plan notlarını, kaç kata kadar inşaat izni olduğunu, otopark durumunu, yan bahçe, arka bahçe mesafelerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca imar planını aradığınız alanın tarla, arsa, orman vb. gibi niteliklere sahip olup olmadığı bilgisine ulaşabileceksiniz.

kahramanmaraş büyükşehir belediyesi e-imar
kahramanmaraş büyükşehir belediyesi e-imar

Kahramanmaraş En Son İmar Plan Değişiklikleri ve Yeni Askıya Çıkan Planlar

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu her ilçe için geçerli olan en güncel Kahramanmaraş İmar Planı değişiklikleri, Askıya çıkan imar planları ve Parselasyon planlarını görüntülemek için Tıklayın.

Onaylanmış olan imar planları için ise buradan ilgili konuyu inceleyebilirsiniz.

Kahramanmaraş İlçeleri E-İmar Durumu Sorgulama

Kahramanmaraş İlçesiE-İmar Programı Sayfası
Afşin Belediyesi E-İmarSORGULA
Andırın Belediyesi E-İmarSORGULA
Çağlayancerit Belediyesi E-İmarSORGULA
Dulkadiroğlu Belediyesi E-İmarSORGULA
Ekinözü Belediyesi E-İmarSORGULA
Elbistan Belediyesi E-İmarSORGULA
Göksun Belediyesi E-İmarSORGULA
Nurhak Belediyesi E-İmarSORGULA
Onikişubat Belediyesi E-İmarSORGULA
Pazarcık Belediyesi E-İmarSORGULA
Türkoğlu Belediyesi E-İmarSORGULA

Kahramanmaraş ilçe belediyeleri genellikle harita/konum üzerinden imar durumu sorgulama seçeneğini Netcad keos (kent otomasyon sistemi) ya da cbs (coğrafi bilgi sistemi) üzerinden sunmaktadır.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi E-İmar sistemi ile İlçe belediyelerinin internet sayfası üzerinden tapu işlemlerinizi sorgulayabilir,  Kahramanmaraş’da Arsanızın bulunduğu yer veya bölgedeki imar durumunu internet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi e-imar sorgulama sistemi ile imar durumunu harita üzerinde görebiliyor ve imar belgesini alabiliyorsunuz. 

5/5 - (2 votes)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Salihli Belediyesi E-İmar Durumu Sorgulama

Yorum yapın