Adana Büyükşehir Belediyesi E-İmar Durumu 2024

Adana Büyükşehir Belediyesi E-İmar durumu sorgulaması ile Adana ve ilçelerine ait güncel imar planları, yeni imara giren ve imara açılacak yerleri, ada ve parsel bilgisi sorgulama ve Adana genelinde inşaat/yapı izin durumları görüntülenebilir.

İmar uygulaması ile Adana Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan‎, Pozantı‎, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli‎, Yumurtalık‎, Yüreğir Belediyelerine ait güncel imar durumları ve imara açılacak yerler görüntülenebilir.

Adana Büyükşehir Belediyesi E-İmar Planları

Adana Büyükşehir Belediyesi E-imar uygulaması ile Adana ilçeleri ve o ilçelerin mahallelerinin 1/1000 uygulama imar planına sahip olup olmadığı, plan notlarını, kaç kata kadar inşaat izni olduğunu, otopark durumunu, yan bahçe, arka bahçe mesafelerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca imar planını aradığınız alanın tarla, arsa, orman vb. gibi niteliklere sahip olup olmadığı bilgisine ulaşabileceksiniz.

Adana Büyükşehir Belediyesi E-İmar
Adana Büyükşehir Belediyesi

Adana En Son İmar Plan Değişiklikleri ve Yeni Askıya Çıkan Planlar

Adana Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu her ilçe için geçerli olan en güncel Adana İmar Planı değişiklikleri, Askıya çıkan imar planları ve Parselasyon planlarını görüntülemek için Tıklayın.

Adana İlçeleri E-İmar Durumu Sorgulama

Adana İlçesiE-İmar Programı Sayfası
Aladağ Belediyesi E-İmarSORGULA
Ceyhan Belediyesi E-İmarSORGULA
Çukurova Belediyesi E-İmarSORGULA
Feke Belediyesi E-İmarSORGULA
İmamoğlu Belediyesi E-İmarSORGULA
Karaisalı Belediyesi E-İmarSORGULA
Karataş Belediyesi E-İmarSORGULA
Kozan‎ Belediyesi E-İmarSORGULA
Pozantı‎ Belediyesi E-İmarSORGULA
Saimbeyli Belediyesi E-İmarSORGULA
Sarıçam Belediyesi E-İmarSORGULA
Seyhan Belediyesi E-İmarSORGULA
Tufanbeyli‎ Belediyesi E-İmarSORGULA
Yumurtalık‎ Belediyesi E-İmarSORGULA
Yüreğir Belediyesi E-İmarSORGULA

Adana ilçe belediyeleri genellikle harita/konum üzerinden imar durumu sorgulama seçeneğini Netcad keos (kent otomasyon sistemi) ya da cbs (coğrafi bilgi sistemi) üzerinden sunmaktadır.

Adana Büyükşehir Belediyesi E-İmar sistemi ile İlçe belediyelerinin internet sayfası üzerinden tapu işlemlerinizi sorgulayabilir,  Adana’da Arsanızın bulunduğu yer veya bölgedeki imar durumunu internet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Adana Büyükşehir Belediyesi e-imar sorgulama sistemi ile imar durumunu harita üzerinde görebiliyor ve imar belgesini alabiliyorsunuz. 

5/5 - (3 votes)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yozgat Çandır Belediyesi E-İmar Durumu Sorgulama

Yorum yapın