Kocaeli Büyükşehir Belediyesi E-İmar Durumu 2023

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi E-İmar durumu sorgulaması ile Kocaeli ve ilçelerine ait güncel imar planları, yeni imara giren ve imara açılacak yerleri, ada ve parsel bilgisi sorgulama ve Kocaeli genelinde inşaat/yapı izin durumları görüntülenebilir.

İmar uygulaması ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Körfez Belediyelerine ait güncel imar durumları ve imara açılacak yerler görüntülenebilir.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi E-İmar Planları

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi E-imar uygulaması ile Kocaeli ilçeleri ve o ilçelerin mahallelerinin 1/1000 uygulama imar planına sahip olup olmadığı, plan notlarını, kaç kata kadar inşaat izni olduğunu, otopark durumunu, yan bahçe, arka bahçe mesafelerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca imar planını aradığınız alanın tarla, arsa, orman vb. gibi niteliklere sahip olup olmadığı bilgisine ulaşabileceksiniz.

kocaeli büyükşehir belediyesi e-imar
kocaeli büyükşehir belediyesi e-imar

Kocaeli En Son İmar Plan Değişiklikleri ve Yeni Askıya Çıkan Planlar

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu her ilçe için geçerli olan en güncel Kocaeli İmar Planı değişiklikleri, Askıya çıkan imar planları ve Parselasyon planlarını görüntülemek için Tıklayın.

Kocaeli İlçeleri E-İmar Durumu Sorgulama

Kocaeli İlçesiE-İmar Programı Sayfası
Başiskele Belediyesi E-İmarSORGULA
Çayırova Belediyesi E-İmarSORGULA
Darıca Belediyesi E-İmarSORGULA
Derince Belediyesi E-İmarSORGULA
Dilovası Belediyesi E-İmarSORGULA
Gebze Belediyesi E-İmarSORGULA
Gölcük Belediyesi E-İmarSORGULA
İzmit Belediyesi E-İmarSORGULA
Kandıra Belediyesi E-İmarSORGULA
Karamürsel Belediyesi E-İmarSORGULA
Kartepe Belediyesi E-İmarSORGULA
Körfez Belediyesi E-İmarSORGULA

Kocaeli ilçe belediyeleri genellikle harita/konum üzerinden imar durumu sorgulama seçeneğini Netcad keos (kent otomasyon sistemi) ya da cbs (coğrafi bilgi sistemi) üzerinden sunmaktadır.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi E-İmar sistemi ile İlçe belediyelerinin internet sayfası üzerinden tapu işlemlerinizi sorgulayabilir,  Kocaeli’da Arsanızın bulunduğu yer veya bölgedeki imar durumunu internet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi e-imar sorgulama sistemi ile imar durumunu harita üzerinde görebiliyor ve imar belgesini alabiliyorsunuz. 

Rate this post
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Sarıoğlan Belediyesi E-İmar Durumu Sorgulama

Yorum yapın