Mardin Büyükşehir Belediyesi E-İmar Durumu 2024

Mardin Büyükşehir Belediyesi E-İmar durumu sorgulaması ile Mardin ve ilçelerine ait güncel imar planları, yeni imara giren ve imara açılacak yerleri, ada ve parsel bilgisi sorgulama ve Mardin genelinde inşaat/yapı izin durumları görüntülenebilir.

İmar uygulaması ile Mardin Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak Artuklu, Dargeçit, Derik,  Ömerli, Kızıltepe, Mazıdağı ,Midyat, Savur, Nusaybin, Yeşilli Belediyelerine ait güncel imar durumları ve imara açılacak yerler görüntülenebilir.

Mardin Büyükşehir Belediyesi E-İmar Planları

Mardin Büyükşehir Belediyesi E-imar uygulaması ile Mardin ilçeleri ve o ilçelerin mahallelerinin 1/1000 uygulama imar planına sahip olup olmadığı, plan notlarını, kaç kata kadar inşaat izni olduğunu, otopark durumunu, yan bahçe, arka bahçe mesafelerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca imar planını aradığınız alanın tarla, arsa, orman vb. gibi niteliklere sahip olup olmadığı bilgisine ulaşabileceksiniz.

mardin büyükşehir belediyesi e-imar
mardin büyükşehir belediyesi e-imar

Mardin En Son İmar Plan Değişiklikleri ve Yeni Askıya Çıkan Planlar

Mardin Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu her ilçe için geçerli olan en güncel Mardin İmar Planı değişiklikleri, Askıya çıkan imar planları ve Parselasyon planlarını görüntülemek için Tıklayın.

Mardin İlçeleri E-İmar Durumu Sorgulama

Mardin İlçesiE-İmar Programı Sayfası
Artuklu Belediyesi E-İmarSORGULA
Dargeçit Belediyesi E-İmarSORGULA
Derik Belediyesi E-İmarSORGULA
Ömerli Belediyesi E-İmarSORGULA
Kızıltepe Belediyesi E-İmarSORGULA
Mazıdağı Belediyesi E-İmarSORGULA
Midyat Belediyesi E-İmarSORGULA
Savur Belediyesi E-İmarSORGULA
Nusaybin Belediyesi E-İmarSORGULA
Yeşilli Belediyesi E-İmarSORGULA

Mardin ilçe belediyeleri genellikle harita/konum üzerinden imar durumu sorgulama seçeneğini Netcad keos (kent otomasyon sistemi) ya da cbs (coğrafi bilgi sistemi) üzerinden sunmaktadır.

Mardin Büyükşehir Belediyesi E-İmar sistemi ile İlçe belediyelerinin internet sayfası üzerinden tapu işlemlerinizi sorgulayabilir,  Mardin’da Arsanızın bulunduğu yer veya bölgedeki imar durumunu internet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Mardin Büyükşehir Belediyesi e-imar sorgulama sistemi ile imar durumunu harita üzerinde görebiliyor ve imar belgesini alabiliyorsunuz. 

Rate this post
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Çavdır Belediyesi E-İmar Durumu Sorgulama

Yorum yapın