Gaziantep Büyükşehir Belediyesi E-İmar Durumu 2024

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi E-İmar durumu sorgulaması ile Gaziantep ve ilçelerine ait güncel imar planları, yeni imara giren ve imara açılacak yerleri, ada ve parsel bilgisi sorgulama ve Gaziantep genelinde inşaat/yapı izin durumları görüntülenebilir.

İmar uygulaması ile Gaziantep Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkâmil, Yavuzeli Belediyelerine ait güncel imar durumları ve imara açılacak yerler görüntülenebilir.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi E-İmar Planları

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi E-imar uygulaması ile Gaziantep ilçeleri ve o ilçelerin mahallelerinin 1/1000 uygulama imar planına sahip olup olmadığı, plan notlarını, kaç kata kadar inşaat izni olduğunu, otopark durumunu, yan bahçe, arka bahçe mesafelerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca imar planını aradığınız alanın tarla, arsa, orman vb. gibi niteliklere sahip olup olmadığı bilgisine ulaşabileceksiniz.

gaziantep büyükşehir belediyesi e-imar
gaziantep büyükşehir belediyesi e-imar

Gaziantep En Son İmar Plan Değişiklikleri ve Yeni Askıya Çıkan Planlar

Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu her ilçe için geçerli olan en güncel Gaziantep İmar Planı değişiklikleri, Askıya çıkan imar planları ve Parselasyon planlarını görüntülemek için Tıklayın.

Gaziantep İlçeleri E-İmar Durumu Sorgulama

Gaziantep İlçesiE-İmar Programı Sayfası
Araban Belediyesi E-İmarSORGULA
İslahiye Belediyesi E-İmarSORGULA
Karkamış Belediyesi E-İmarSORGULA
Nizip Belediyesi E-İmarSORGULA
Nurdağı Belediyesi E-İmarSORGULA
Oğuzeli Belediyesi E-İmarSORGULA
Şahinbey Belediyesi E-İmarSORGULA
Şehitkâmil Belediyesi E-İmarSORGULA
Yavuzeli Belediyesi E-İmarSORGULA

Gaziantep ilçe belediyeleri genellikle harita/konum üzerinden imar durumu sorgulama seçeneğini Netcad keos (kent otomasyon sistemi) ya da cbs (coğrafi bilgi sistemi) üzerinden sunmaktadır.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi E-İmar sistemi ile İlçe belediyelerinin internet sayfası üzerinden tapu işlemlerinizi sorgulayabilir,  Gaziantep’da Arsanızın bulunduğu yer veya bölgedeki imar durumunu internet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi e-imar sorgulama sistemi ile imar durumunu harita üzerinde görebiliyor ve imar belgesini alabiliyorsunuz. 

5/5 - (2 votes)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Düzce Belediyesi İmar Durumu Sorgulama

Yorum yapın