Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi E-İmar Durumu 2023

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi E-İmar durumu sorgulaması ile Tekirdağ ve ilçelerine ait güncel imar planları, yeni imara giren ve imara açılacak yerleri, ada ve parsel bilgisi sorgulama ve Tekirdağ genelinde inşaat/yapı izin durumları görüntülenebilir.

İmar uygulaması ile Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Süleymanpaşa, Şarköy Belediyelerine ait güncel imar durumları ve imara açılacak yerler görüntülenebilir.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi E-İmar Planları

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi E-imar uygulaması ile Tekirdağ ilçeleri ve o ilçelerin mahallelerinin 1/1000 uygulama imar planına sahip olup olmadığı, plan notlarını, kaç kata kadar inşaat izni olduğunu, otopark durumunu, yan bahçe, arka bahçe mesafelerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca imar planını aradığınız alanın tarla, arsa, orman vb. gibi niteliklere sahip olup olmadığı bilgisine ulaşabileceksiniz.

tekirdağ büyükşehir belediyesi e-imar
tekirdağ büyükşehir belediyesi e-imar

Tekirdağ En Son İmar Plan Değişiklikleri ve Yeni Askıya Çıkan Planlar

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu her ilçe için geçerli olan en güncel Tekirdağ İmar Planı değişiklikleri, Askıya çıkan imar planları ve Parselasyon planlarını görüntülemek için Tıklayın.

Tekirdağ İlçeleri E-İmar Durumu Sorgulama

Tekirdağ İlçesiE-İmar Programı Sayfası
Çerkezköy Belediyesi E-İmarSORGULA
Çorlu Belediyesi E-İmarSORGULA
Ergene Belediyesi E-İmarSORGULA
Hayrabolu Belediyesi E-İmarSORGULA
Kapaklı Belediyesi E-İmarSORGULA
Malkara Belediyesi E-İmarSORGULA
Marmaraereğlisi Belediyesi E-İmarSORGULA
Muratlı Belediyesi E-İmarSORGULA
Saray Belediyesi E-İmarSORGULA
Süleymanpaşa Belediyesi E-İmarSORGULA
Şarköy Belediyesi E-İmarSORGULA

Tekirdağ ilçe belediyeleri genellikle harita/konum üzerinden imar durumu sorgulama seçeneğini Netcad keos (kent otomasyon sistemi) ya da cbs (coğrafi bilgi sistemi) üzerinden sunmaktadır.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi E-İmar sistemi ile İlçe belediyelerinin internet sayfası üzerinden tapu işlemlerinizi sorgulayabilir,  Tekirdağ’da Arsanızın bulunduğu yer veya bölgedeki imar durumunu internet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi e-imar sorgulama sistemi ile imar durumunu harita üzerinde görebiliyor ve imar belgesini alabiliyorsunuz. 

Rate this post
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Çiftlik Belediyesi E-İmar Durumu Sorgulama

Yorum yapın