Tekirdağ Büyükşehir E-Belediye Uygulaması kullanılarak E-İmar görüntüleme ve imar durumu/planı sorgulaması yapılabilmektedir. Tekirdağ ve ilçelerine ait güncel imar planları, yeni imara giren ve imara açılacak yerleri, ada ve parsel bilgisi sorgulama ve Tekirdağ genelinde inşaat/yapı izin durumları görüntülenebilir.

  İmar uygulaması ile Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Süleymanpaşa, Şarköy Belediyelerine ait. Bu köy ve mahallelerdeki imar durum değişiklikleri ve imar izinleri görüntülenebilir.

  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi E-İmar Planları

  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi E-imar uygulaması ile Tekirdağ ilçeleri ve o ilçelerin mahallelerinin 1/1000 uygulama imar planına sahip olup olmadığı, plan notlarını, kaç kata kadar inşaat izni olduğunu, otopark durumunu, yan bahçe, arka bahçe mesafelerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca imar planını aradığınız alanın tarla, arsa, orman vb. gibi niteliklere sahip olup olmadığı bilgisine ulaşabileceksiniz.

  tekirdağ büyükşehir belediyesi e-imar
  tekirdağ büyükşehir belediyesi e-imar

  Tekirdağ En Son İmar Plan Değişiklikleri ve Yeni Askıya Çıkan Planlar

  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu her ilçe için geçerli olan en güncel Tekirdağ İmar Planı değişiklikleri, Askıya çıkan imar planları ve Parselasyon planlarını görüntülemek için Tıklayın.

  Tekirdağ İlçeleri E-İmar Durumu Sorgulama

  Tekirdağ İlçesiE-İmar Programı Sayfası
  Çerkezköy Belediyesi E-İmarSORGULA
  Çorlu Belediyesi E-İmarSORGULA
  Ergene Belediyesi E-İmarSORGULA
  Hayrabolu Belediyesi E-İmarSORGULA
  Kapaklı Belediyesi E-İmarSORGULA
  Malkara Belediyesi E-İmarSORGULA
  Marmaraereğlisi Belediyesi E-İmarSORGULA
  Muratlı Belediyesi E-İmarSORGULA
  Saray Belediyesi E-İmarSORGULA
  Süleymanpaşa Belediyesi E-İmarSORGULA
  Şarköy Belediyesi E-İmarSORGULA

  Tekirdağ ilçe belediyeleri genellikle harita/konum üzerinden imar durumu sorgulama seçeneğini Netcad keos (kent otomasyon sistemi) ya da cbs (coğrafi bilgi sistemi) üzerinden sunmaktadır.

  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi E-İmar sistemi ile İlçe belediyelerinin internet sayfası üzerinden tapu işlemlerinizi sorgulayabilir,  Tekirdağ’da Arsanızın bulunduğu yer veya bölgedeki imar durumunu internet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi e-imar sorgulama sistemi ile imar durumunu harita üzerinde görebiliyor ve imar belgesini alabiliyorsunuz. 

  Paylaş.