GÜNCEL Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi E-İmar Durumu 2022

2022 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi E-İmar programı ile Tekirdağ ve ilçelerine ait E-İmar durumunu ve imar planlarını sorgulayabilir, detayları görüntüleyebilir ve Tekirdağ genelinde askıya çıkan planlar, imar planı değişiklikleri, uygulama planı, arsa yapı izin durumunu harita üzerinden seçerek görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Süleymanpaşa, Şarköy Belediyelerine ait ada ve parsel sorgulama, imar durumu, imar planı sorgulaması yaparak arsanızın konumunu ve bilgilerini görebilirsiniz.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi E-İmar Planları

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi E-imar uygulaması ile Tekirdağ ilçeleri ve o ilçelerin mahalle ve köyleri (köyler büyükşehirlerde artık mahalle oldu) 1/1000 uygulama imar planına sahip olup olmadığı, plan notlarını, kaç kata kadar inşaat izni olduğunu, otopark durumunu, yan bahçe, arka bahçe mesafelerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca imar planını aradığınız alanın tarla, arsa, orman vb. gibi niteliklere sahip olup olmadığı bilgisine ulaşabileceksiniz.

tekirdağ büyükşehir belediyesi e-imar
tekirdağ büyükşehir belediyesi e-imar

Tekirdağ En Son İmar Plan Değişiklikleri ve Yeni Askıya Çıkan Planlar

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu her ilçe için geçerli olan en güncel Tekirdağ İmar Planı değişiklikleri, Askıya çıkan imar planları ve Parselasyon planlarını görüntülemek için Tıklayın.

Tekirdağ İlçeleri E-İmar Durumu Sorgulama

Herhangi bir inşaat faaliyetine girmeden önce mutlaka elinizde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin ilgili ilçe belediyesine ait imar durum belgesi olması gerekiyor. Aşağıdan sorgulama yapmak istediğiniz belediyeyi seçebilirsiniz.

Tekirdağ İlçesiE-İmar Programı Sayfası
Çerkezköy Belediyesi E-İmarSORGULA
Çorlu Belediyesi E-İmarSORGULA
Ergene Belediyesi E-İmarSORGULA
Hayrabolu Belediyesi E-İmarSORGULA
Kapaklı Belediyesi E-İmarSORGULA
Malkara Belediyesi E-İmarSORGULA
Marmaraereğlisi Belediyesi E-İmarSORGULA
Muratlı Belediyesi E-İmarSORGULA
Saray Belediyesi E-İmarSORGULA
Süleymanpaşa Belediyesi E-İmarSORGULA
Şarköy Belediyesi E-İmarSORGULA

Tekirdağ ilçe belediyeleri genellikle harita/konum üzerinden imar durumu sorgulama seçeneğini Netcad keos (kent otomasyon sistemi) ya da cbs (coğrafi bilgi sistemi) üzerinden sunmaktadır.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi E-İmar sistemi ile İlçe belediyelerinin internet sayfası üzerinden tapu işlemlerinizi sorgulayabilir,  Tekirdağ’da Arsanızın bulunduğu yer veya bölgedeki imar durumunu internet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi e-imar sorgulama sistemi ile imar durumunu harita üzerinde görebiliyor ve imar belgesini alabiliyorsunuz. 

Rate this post

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla