Gölyaka Belediyesi İmar Durumu Sorgulama

Düzce Gölyaka Belediyesi E-İmar durumu sorgulaması ile Gölyaka Belediyesi imar durumu, uygulama planı sorgulama ve arsa yapı izin durumu görüntüleyebilirsiniz.

Gölyaka Belediyesine bağlı köy ve mahallelerin; Açma, Cumakırı, Esen, Fatih, İmamlar, Kuyudüzü, Kültür, Yazıpınar, Yeni, Yeşil Mahallesi güncel imar durumları ve imara açılacak yerler görüntülenebilir.

Düzce Gölyaka Belediyesi İmar Durumu Sorgulama

Gölyaka Belediyesi İmar Durumu

Gölyaka Belediyesi İmar durumu sorgulamanıza göre sorguladığınız arazinin 1/1000 imar planına sahip olup olmadığı, tarım alanı, orman alanı, sosyal tesis alanı, konut alanı, kadastro bilgileri veya herhangi bir imar planına sahip olmayan imar dışı alan olup olmadığını görebileceksiniz. Gölyaka Belediyesi imar durumu sorgulaması yapabilirsiniz.

Gölyaka Belediyesi E-İmar sorgulaması için mahalle, sokak, kapı numarası bilgilerine veya tapu bilgilerine (parsel ve ada numarası) ihtiyaç bulunmaktadır. Ada numarası ve Parsel numarası bilinmiyorsa Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü uygulaması üzerinden TKGM tapu ada/parsel numarası sorgulaması yapabilirsiniz.

Düzce Gölyaka ilçesi İmar Durumunu Sorgulamak/Öğrenmek İçin Tıklayın

NOT : Belediye E-imar uygulamasına (KEOS, Netcad, CBS) sahip değilse veya sistem geçici olarak devre dışıysa “imar durum dilekçesi” hazırlanarak Gölyaka Belediyesi imar işleri dairesine tapu fotokopisi ile birlikte başvurulması gerekmektedir.

Gölyaka Belediyesi Yeni İmara Açılacak Yerler, Değişiklikler

Gölyaka Belediyesi güncel imar planları, imara açılacak yeni yerleri (tarım arazisi, orman arazisi, sit alanı vb.) ve imar alanlarındaki değişiklikler belediyenin resmi internet sitesindeki duyurular bölümünden takip edilmelidir. Yeni imar planları ve askıya çıkan imar planlarını T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri üzerinden de Askıdaki İmar Planları ve Yürürlükteki İmar Planlarını inceleyebilirsiniz.

Düzce iline ait diğer ilçeler ve bağlı mahalle ve köyler için sorgulama yapmak istiyorsanız bütün Düzce Geneli İmar Planı sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (2 votes)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bartın Belediyesi E-İmar Durumu Sorgulama

Yorum yapın