Düzce Belediyesi İmar Durumu Sorgulama

Düzce Belediyesi E-İmar durumu sorgulaması ile Düzce Belediyesi imar durumu, uygulama planı sorgulama ve arsa yapı izin durumu görüntüleyebilirsiniz.

Düzce Belediyesine bağlı köy ve mahallelerin; Ağaköyü, Akınlar, Akpınar, Arapçiftliği, Aziziye, Azmimilli, Bahçelievler, Ballar, Beyciler, Beytepe, Burhaniye, Camikebir, Cedidiye, Cumhuriyet, Çakırlar, Çamköy, Çamlıevler, Çavuşlar, Çay, Çayırtarla, Çiftepınarlar, Darıcı, Dedeler, Değirmenbaşı, Demetevler, Derelitütüncü, Dokuzpınar, Esentepe, Fatih, Fevziçakmak, Güzelbahçe, Hamidiye, İstiklal, Kara Hacımusa, Karaca, Kazukoğlu, Kiremitocağı, Koçyazı, Körpeşler, Kuyumcuhacıali, Kültür, Mergiç, Nalbantoğlu, Nusrettin, Orhangazi, Sallar, Sancaklar, Sarayyeri, Soğukpınar, Şehit Bayram Gökmen, Şehit Hüseyin Kıl, Şehit Kemal Işıldak, Şehit Murat Demir, Şekerpınar, Şerefiye, Şıralık, Terzialiler, Tokuşlar, Uzunmustafa, Yahyalar, Yazlık, Yeni, Yeşilköy, Yeşiltepe, Yukarı Yahyalar Mahallesi güncel imar durumları ve imara açılacak yerler görüntülenebilir.

Düzce Belediyesi İmar Durumu Sorgulama

Düzce Belediyesi İmar Durumu

Düzce Belediyesi İmar durumu sorgulamanıza göre sorguladığınız arazinin 1/1000 imar planına sahip olup olmadığı, tarım alanı, orman alanı, sosyal tesis alanı, konut alanı, kadastro bilgileri veya herhangi bir imar planına sahip olmayan imar dışı alan olup olmadığını görebileceksiniz. Düzce Belediyesi imar durumu sorgulaması yapabilirsiniz.

Düzce Belediyesi E-İmar sorgulaması için mahalle, sokak, kapı numarası bilgilerine veya tapu bilgilerine (parsel ve ada numarası) ihtiyaç bulunmaktadır. Ada numarası ve Parsel numarası bilinmiyorsa Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü uygulaması üzerinden TKGM tapu ada/parsel numarası sorgulaması yapabilirsiniz.

Düzce Belediyesi imar durumunu Sorgulamak/Öğrenmek İçin Tıklayın

NOT : Belediye E-imar uygulamasına (KEOS, Netcad, CBS) sahip değilse veya sistem geçici olarak devre dışıysa “imar durum dilekçesi” hazırlanarak Düzce Belediyesi imar işleri dairesine tapu fotokopisi ile birlikte başvurulması gerekmektedir.

Düzce Belediyesi Yeni İmara Açılacak Yerler, Değişiklikler

Düzce Belediyesi güncel imar planları, imara açılacak yeni yerleri (tarım arazisi, orman arazisi, sit alanı vb.) ve imar alanlarındaki değişiklikler belediyenin resmi internet sitesindeki duyurular bölümünden takip edilmelidir. Yeni imar planları ve askıya çıkan imar planlarını T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri üzerinden de Askıdaki İmar Planları ve Yürürlükteki İmar Planlarını inceleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Hacıbektaş Belediyesi E-İmar Durumu Sorgulama

Düzce iline ait diğer ilçeler ve bağlı mahalle ve köyler için sorgulama yapmak istiyorsanız bütün Düzce Geneli İmar Planı sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın