Düzce Yığılca E-Belediye Uygulaması kullanılarak E-İmar görüntüleme ve imar durumu/planı sorgulaması yapılabilmektedir. Yığılca Belediyesi imar durumu, uygulama planı sorgulama ve arsa yapı izin durumu görüntüleyebilirsiniz.

  Yığılca E-Belediye uygulaması üzerinden E-İmar durumu sorgulaması yapılabilecek köy ve mahalleler şunlardır: Ahmetçiler, Atatürk, Mareşal Fevzi Çakmak, Orhangazi, Akçaören, Aksaklar, Asar, Aydınyayla, Bekirler, Çamlı, Çiftlik, Çukurören, Dibektaş, Doğanlar, Dutlar, Gaziler, Gelenöz, Geriş, Gökçeağaç, Güney, Hacılar, Hacıyeri, Hebeler, Hocaköy, Hocatman, Hoşafoğlu, İğneler, Karakaş, Kırık, Kocaoğlu, Köseler, Mengen, Naşlar, Orhangazi, Redifler, Sarıkaya, Tıraşlar, Tuğrul, Yağcılar, Yaylatepe, Yeniyer, Yılgın, Yoğunpelit, . Bu köy ve mahallelerdeki imar durum değişiklikleri ve imar izinleri görüntülenebilir.

  Düzce Yığılca Belediyesi İmar Durumu Sorgulama

  Yığılca Belediyesi İmar Durumu

  Yığılca Belediyesi İmar durumu sorgulamanıza göre sorguladığınız arazinin 1/1000 imar planına sahip olup olmadığı, tarım alanı, orman alanı, sosyal tesis alanı, konut alanı, kadastro bilgileri veya herhangi bir imar planına sahip olmayan imar dışı alan olup olmadığını görebileceksiniz. Yığılca Belediyesi imar durumu sorgulaması yapabilirsiniz.

  Yığılca Belediyesi E-İmar sorgulaması için mahalle, sokak, kapı numarası bilgilerine veya tapu bilgilerine (parsel ve ada numarası) ihtiyaç bulunmaktadır. Ada numarası ve Parsel numarası bilinmiyorsa Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü uygulaması üzerinden TKGM tapu ada/parsel numarası sorgulaması yapabilirsiniz.

  Düzce Yığılca ilçesi İmar Durumunu Sorgulamak/Öğrenmek İçin Tıklayın

  NOT : Belediye E-imar uygulamasına (KEOS, Netcad, CBS) sahip değilse veya sistem geçici olarak devre dışıysa “imar durum dilekçesi” hazırlanarak Yığılca Belediyesi imar işleri dairesine tapu fotokopisi ile birlikte başvurulması gerekmektedir.

  Yığılca Belediyesi Yeni İmara Açılacak Yerler, Değişiklikler

  Yığılca Belediyesi güncel imar planları, imara açılacak yeni yerleri (tarım arazisi, orman arazisi, sit alanı vb.) ve imar alanlarındaki değişiklikler belediyenin resmi internet sitesindeki duyurular bölümünden takip edilmelidir. Yeni imar planları ve askıya çıkan imar planlarını T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri üzerinden de Askıdaki İmar Planları ve Yürürlükteki İmar Planlarını inceleyebilirsiniz.

  Düzce iline ait diğer ilçeler ve bağlı mahalle ve köyler için sorgulama yapmak istiyorsanız bütün Düzce Geneli İmar Planı sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Paylaş.