Kaynaşlı Belediyesi İmar Durumu Sorgulama

Düzce Kaynaşlı Belediyesi E-İmar durumu sorgulaması ile Kaynaşlı Belediyesi imar durumu, uygulama planı sorgulama ve arsa yapı izin durumu görüntüleyebilirsiniz.

Kaynaşlı Belediyesine bağlı köy ve mahallelerin; Çele, Eskiköy, Karaçalı, Kumluca, Merkez, Sarıyer, Şimşir Mahallesi güncel imar durumları ve imara açılacak yerler görüntülenebilir.

Düzce Kaynaşlı Belediyesi İmar Durumu Sorgulama

Kaynaşlı Belediyesi İmar Durumu

Kaynaşlı Belediyesi İmar durumu sorgulamanıza göre sorguladığınız arazinin 1/1000 imar planına sahip olup olmadığı, tarım alanı, orman alanı, sosyal tesis alanı, konut alanı, kadastro bilgileri veya herhangi bir imar planına sahip olmayan imar dışı alan olup olmadığını görebileceksiniz. Kaynaşlı Belediyesi imar durumu sorgulaması yapabilirsiniz.

Kaynaşlı Belediyesi E-İmar sorgulaması için mahalle, sokak, kapı numarası bilgilerine veya tapu bilgilerine (parsel ve ada numarası) ihtiyaç bulunmaktadır. Ada numarası ve Parsel numarası bilinmiyorsa Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü uygulaması üzerinden TKGM tapu ada/parsel numarası sorgulaması yapabilirsiniz.

Düzce Kaynaşlı ilçesi İmar Durumunu Sorgulamak/Öğrenmek İçin Tıklayın

NOT : Belediye E-imar uygulamasına (KEOS, Netcad, CBS) sahip değilse veya sistem geçici olarak devre dışıysa “imar durum dilekçesi” hazırlanarak Kaynaşlı Belediyesi imar işleri dairesine tapu fotokopisi ile birlikte başvurulması gerekmektedir.

Kaynaşlı Belediyesi Yeni İmara Açılacak Yerler, Değişiklikler

Kaynaşlı Belediyesi güncel imar planları, imara açılacak yeni yerleri (tarım arazisi, orman arazisi, sit alanı vb.) ve imar alanlarındaki değişiklikler belediyenin resmi internet sitesindeki duyurular bölümünden takip edilmelidir. Yeni imar planları ve askıya çıkan imar planlarını T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri üzerinden de Askıdaki İmar Planları ve Yürürlükteki İmar Planlarını inceleyebilirsiniz.

Düzce iline ait diğer ilçeler ve bağlı mahalle ve köyler için sorgulama yapmak istiyorsanız bütün Düzce Geneli İmar Planı sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Rate this post
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kocasinan Belediyesi E-İmar Durumu Sorgulama

Yorum yapın