Göle Belediyesi E-İmar Durumu ve Planı Sorgulama

Ardahan Göle Belediyesi İmar Sorgulama programı ile Göle Belediyesi E-İmar Durumu, uygulama planı sorgulama ve arsa yapı izin durumu görüntüleyebilirsiniz.

Göle Belediyesi E-İmar programı ile harita üzerinden Dedeşen , Durançam , Fevzi Çakmak , Kazım Karabekir , Köprülü Merkez , Kubilay Bey , Kuzupınarı , Salim Bey , Arpaşen , Balçeşme , Bellitepe , Budaklı , Büyükaltınbulak , Çakıldere , Çakırüzüm , Çalıdere , Çardaklı , Çayırbaşı , Çobanköy , Çullu , Damlasu , Dedekılıcı , Dengeli , Dereyolu , Dölekçayır , Durucasu , Esenboğaz , Esenyayla , Eskidemirkapı , Filizli , Gedik , Gülistan , Günorta , Hoşdülbent , Kalecik , Karlıyazı , Kayaaltı , Koyunlu , Kuytuca , Küçükaltınbulak , Mollahasan , Okçu , Samandöken , Senemoğlu , Serinçayır , Sürügüden , Tahtakıran , Tellioğlu , Toptaş , Uğurtaşı , Yağmuroğlu , Yanatlı , Yavuzlar , Yeleçli , Yenidemirkapı , Yeniköy , Yiğitkonağı Mahalle ve Köyleri ada ve parsel sorgulama, imar durumu, imar planı sorgulaması yaparak arsanızın konumunu ve bilgilerini görebilirsiniz.

Belediyeler harita/konum üzerinden imar durumu görüntüleyebilmeniz için genellikle Netcad keos (kent otomasyon sistemi) ya da cbs (coğrafi bilgi sistemi) programları kullanmaktadır.

Ardahan Göle Belediyesi E-İmar Durumu Sorgulama

Göle belediyesi E-imar durumu uygulaması ile Göle mahalleleri ve köyleri için 1/1000 uygulama imar planına sahip olup olmadığı, ada/parsel sorgulama, imar izni olup olmadığını öğrenme, aradığınız alanın tarla, arsa, orman vb. gibi niteliklere sahip olup olmadığını, bilgisine erişebilirsiniz.

Göle Belediyesi E-İmar Durumu

Ardahan Göle İmar planı sorguladığınızda gerekli detaylar hakkında bilgi edinebilmek için mutlaka plan notları bölümünü incelemelisiniz.

Sorguladığınız arazi 1/1000′ ölçeklik Göle imar uygulama planında yer alıyorsa neler yapılabileceğini, kaç kata kadar müsaade edildiğini, otopark durumunu, yan bahçe, arka bahçe mesafelerini öğrenebilirsiniz.

Göle İmar Planı Nasıl Sorgulanır?

Herhangi bir inşaat faaliyetine girmeden önce mutlaka elinizde Göle Belediyesinden alınmış arazinize ait imar durum belgesi olması gerekiyor.

Göle Belediyesi E-İmar Durumu sorgulamanıza göre sorguladığınız arazinin 1/1000 imar planına sahip olup olmadığı, tarım alanı, orman alanı, sosyal tesis alanı, konut alanı, kadastro bilgileri veya herhangi bir imar planına sahip olmayan imar dışı alan olup olmadığını görebileceksiniz.

İki şekilde Göle Belediyesi E-İmar Durumu sorgulaması yapabilirsiniz.

Göle İmar Planı

1 – Sorgulamak için Göle Belediyesinin e-imar uygulamasına girerek sizden istenecek Mahalle, Sokak, Kapı No bilgilerini girip karşınıza çıkan Parsel ve Ada numaraları seçeneklerden size ait olan Parsel/Ada No seçimi yaparak imar durumunu sorgulayabilirsiniz.

2 – Tapunuz yanınızdaysa veya Ada ve Parsel numarası bilgisine sahipseniz doğrudan adres girmenize gerek kalmadan sadece ada ve parsel numarası ile de sorgulama yapabilirsiniz.

Ardahan Göle ilçesi Dedeşen Mahallesi, Durançam Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Köprülü Merkez Mahallesi, Kubilay Bey Mahallesi, Kuzupınarı Mahallesi, Salim Bey Mahallesi, Arpaşen Köyü, Balçeşme Köyü, Bellitepe Köyü, Budaklı Köyü, Büyükaltınbulak Köyü, Çakıldere Köyü, Çakırüzüm Köyü, Çalıdere Köyü, Çardaklı Köyü, Çayırbaşı Köyü, Çobanköy Köyü, Çullu Köyü, Damlasu Köyü, Dedekılıcı Köyü, Dengeli Köyü, Dereyolu Köyü, Dölekçayır Köyü, Durucasu Köyü, Esenboğaz Köyü, Esenyayla Köyü, Eskidemirkapı Köyü, Filizli Köyü, Gedik Köyü, Gülistan Köyü, Günorta Köyü, Hoşdülbent Köyü, Kalecik Köyü, Karlıyazı Köyü, Kayaaltı Köyü, Koyunlu Köyü, Kuytuca Köyü, Küçükaltınbulak Köyü, Mollahasan Köyü, Okçu Köyü, Samandöken Köyü, Senemoğlu Köyü, Serinçayır Köyü, Sürügüden Köyü, Tahtakıran Köyü, Tellioğlu Köyü, Toptaş Köyü, Uğurtaşı Köyü, Yağmuroğlu Köyü, Yanatlı Köyü, Yavuzlar Köyü, Yeleçli Köyü, Yenidemirkapı Köyü, Yeniköy Köyü, Yiğitkonağı Köyü, İmar Durumunu Sorgulamak/Öğrenmek İçin Tıklayın

Ada numarası ve Parsel numarası bilmiyorsanız buradan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Parsel Sorgulama Uygulaması TKGM tapu ada/parsel numarası sorgulama yapabilirsiniz.

NOT : Eğer belediye e-imar yani harita üzerinden imar durumu görüntüleme uygulamasına sahip değilse veya sistem geçici olarak devre dışıysa “imar durum dilekçesi” yazarak Göle Belediyesinin imar işlerine tapu fotokopiniz ile birlikte vermeniz gerekiyor.

Göle Belediyesi En son, En Yeni İmar Planları ve Değişiklikleri

Ardahan Göle Güncel İmar Durumu ve imar planlarındaki son değişiklikleri, askıya çıkan imar planlarını belediyenin web sayfası üzerindeki duyurular bölümünden takip etmelisiniz. En yeni imar planları, askıya çıkan imar planları mutlaka duyurular bölümünde gösterilecektir.

Ardahan iline ait diğer ilçeler ve bağlı mahalle ve köyler için sorgulama yapmak istiyorsanız bütün Ardahan Geneli İmar Planı sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Rate this post

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla