Samsun TOKİ Proje Yerleri, İhale ve İnşaat Durumu

Samsun TOKİ kura çekilişi yapıldıktan sonra projenin ihale durumunu, inşaat yerleri ve inşaat tamamlanma sürecini TOKİ Samsun web sitesi üzerinden sorgulayabilir, takip edebilirsiniz.

TOKİ Samsun Kura Sonuçları

TOKİ Samsun Merkez ve Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Ondokuzmayıs, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent konut projeleri için hak sahibi belirleme kurası çekildiyse https://www.turkiye.gov.tr/toki-kura-sonucu-sorgulama sayfası üzerinden T.C. Kimlik numaranız ve E-Devlet şifrenizle giriş yaparak çekiliş sonucunuzu sorgulayabilirsiniz. Ayrıca çekilişler Youtube üzerinden canlı yayında gerçekleşmektedir. TOKİ Youtube kanalından çekilişin kayıtlı videosunu izleyebilirsiniz.

Samsun TOKİ İhale Tarihleri ve Sonuçları

Samsun toki ihale sorgulama

Samsun Merkez ve Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Ondokuzmayıs, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent TOKİ projelerinde konut yapımları ihaleye çıkacak. Projelerin ihale durumunu toki.gov.tr/ihale-tarihleri sayfasından kontrol edebilirsiniz. İhalenin şartnamesini, yapılıp yapılmadığı, değerlendirme aşamasında olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. TOKİ Samsun Konutlarının, adet, brüt m², net m² ve fiyat bilgileri projenin ihalesi yapıldıktan sonra kesinlik kazanacaktır.

Samsun TOKİ Sözleşme Tarihleri

Samsun projesi için hak sahipliği belirlendikten sonra yapılacak olan ihale sonucuna göre (ihale başarılı bir şekilde gerçekleştiyse) sözleşme imzalama tarihleri https://a.toki.gov.tr/satis/tr/duyurular sayfasında yayınlanacaktır.

Samsun TOKİ İnşaatı Nerede Yapılıyor?

Samsun Merkez ve Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Ondokuzmayıs, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent TOKİ projelerinin inşaat yerlerini (mahalle, semt), inşaat ilerleme durumunu https://a.toki.gov.tr/illere-gore-projeler kısmından Samsun seçimi yapılarak kontrol edebilirsiniz. Yapılacak konut sayısı, inşaatın yüzde kaçının tamamlandığı ve yüklenici firma gibi pek çok bilgiye erişebilirsiniz.

Rate this post
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Havza Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme 2023

Yorum yapın