Zonguldak Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Zonguldak ili sınırları içerisinde (Alaplı, Çaycuma, Devrek, Gökçebey, KaradenizEreğli, Kilimli, Kozlu) yeni yapılacak olan toki konut projeleri nasıl öğrenilir? Zonguldak ve ilçelerinde gerçekleşecek olan bütün projeleri (alt gelir, sosyal konut, emeklilere özel) nasıl sorgulayabileceğinizi sizler için hazırladığımız yazımızda bulabileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Zonguldak TOKİ duyurularının tamamı satış işlemlerine başlamadan önce mutlaka gazetelerde ve yerel televizyonlarda duyurulmaktadır.

Zonguldak Toki Projeleri :  Zonguldak Merkez ve ilçelerine (Alaplı, Çaycuma, Devrek, Gökçebey, KaradenizEreğli, Kilimli, Kozlu) sınırlarında faaliyete geçecek olan bütün yeni ve güncel konut projeleri hakkında sorgulama yapabilmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım yazımızı okuyarak Zonguldak Toki konut projelerinin kampanyaları, fiyatları, taksit seçenekleri gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Zonguldak Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Zonguldak merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla