Yalova Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Yalova ili sınırları içerisinde (Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termal) yeni yapılacak olan toki konut projeleri nasıl öğrenilir? Yalova ve ilçelerinde gerçekleşecek olan bütün projeleri (alt gelir, sosyal konut, emeklilere özel) nasıl sorgulayabileceğinizi sizler için hazırladığımız yazımızda bulabileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Yalova TOKİ duyurularının tamamı satış işlemlerine başlamadan önce mutlaka gazetelerde ve yerel televizyonlarda duyurulmaktadır.

Yalova Toki Projeleri :  Yalova Merkez ve ilçelerine (Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termal) sınırlarında faaliyete geçecek olan bütün yeni ve güncel konut projeleri hakkında sorgulama yapabilmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım yazımızı okuyarak Yalova Toki konut projelerinin kampanyaları, fiyatları, taksit seçenekleri gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yalova Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Yalova merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla