Van Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Van ili sınırları içerisinde (Bahçesaray, Başkale, Edremit, Erciş, Gevaş, Gürpınar, Muradiye, Saray, Çaldıran, Çatak, Özalp, İpekyolu, Tuşba) yeni yapılacak olan toki konut projeleri nasıl öğrenilir? Van ve ilçelerinde gerçekleşecek olan bütün projeleri (alt gelir, sosyal konut, emeklilere özel) nasıl sorgulayabileceğinizi sizler için hazırladığımız yazımızda bulabileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Van TOKİ duyurularının tamamı satış işlemlerine başlamadan önce mutlaka gazetelerde ve yerel televizyonlarda duyurulmaktadır.

Van Toki Projeleri :  Van Merkez ve ilçelerine (Bahçesaray, Başkale, Edremit, Erciş, Gevaş, Gürpınar, Muradiye, Saray, Çaldıran, Çatak, Özalp, İpekyolu, Tuşba) sınırlarında faaliyete geçecek olan bütün yeni ve güncel konut projeleri hakkında sorgulama yapabilmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım yazımızı okuyarak Van Toki konut projelerinin kampanyaları, fiyatları, taksit seçenekleri gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Van Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Van merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla