Şırnak Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Şırnak ili sınırları içerisinde (Beytüşşebap, Cizre, Güçlükonak, İdil, Silopi, Uludere) yeni yapılacak olan toki konut projeleri nasıl öğrenilir? Şırnak ve ilçelerinde gerçekleşecek olan bütün projeleri (alt gelir, sosyal konut, emeklilere özel) nasıl sorgulayabileceğinizi sizler için hazırladığımız yazımızda bulabileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Şırnak TOKİ duyurularının tamamı satış işlemlerine başlamadan önce mutlaka gazetelerde ve yerel televizyonlarda duyurulmaktadır.

Şırnak Toki Projeleri :  Şırnak Merkez ve ilçelerine (Beytüşşebap, Cizre, Güçlükonak, İdil, Silopi, Uludere) sınırlarında faaliyete geçecek olan bütün yeni ve güncel konut projeleri hakkında sorgulama yapabilmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım yazımızı okuyarak Şırnak Toki konut projelerinin kampanyaları, fiyatları, taksit seçenekleri gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Şırnak Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Şırnak merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla