Siirt TOKİ Proje Yerleri, İhale ve İnşaat Durumu

Siirt TOKİ kura çekilişi yapıldıktan sonra projenin ihale durumunu, inşaat yerleri ve inşaat tamamlanma sürecini TOKİ Siirt web sitesi üzerinden sorgulayabilir, takip edebilirsiniz.

TOKİ Siirt Kura Sonuçları

TOKİ Siirt Merkez ve Baykan, Eruh, Kurtalan, Pervari, Şirvan, Tillo konut projeleri için hak sahibi belirleme kurası çekildiyse https://www.turkiye.gov.tr/toki-kura-sonucu-sorgulama sayfası üzerinden T.C. Kimlik numaranız ve E-Devlet şifrenizle giriş yaparak çekiliş sonucunuzu sorgulayabilirsiniz. Ayrıca çekilişler Youtube üzerinden canlı yayında gerçekleşmektedir. TOKİ Youtube kanalından çekilişin kayıtlı videosunu izleyebilirsiniz.

Siirt TOKİ İhale Tarihleri ve Sonuçları

Siirt toki ihale sorgulama

Siirt Merkez ve Baykan, Eruh, Kurtalan, Pervari, Şirvan, Tillo TOKİ projelerinde konut yapımları ihaleye çıkacak. Projelerin ihale durumunu toki.gov.tr/ihale-tarihleri sayfasından kontrol edebilirsiniz. İhalenin şartnamesini, yapılıp yapılmadığı, değerlendirme aşamasında olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. TOKİ Siirt Konutlarının, adet, brüt m², net m² ve fiyat bilgileri projenin ihalesi yapıldıktan sonra kesinlik kazanacaktır.

Siirt TOKİ Sözleşme Tarihleri

Siirt projesi için hak sahipliği belirlendikten sonra yapılacak olan ihale sonucuna göre (ihale başarılı bir şekilde gerçekleştiyse) sözleşme imzalama tarihleri https://a.toki.gov.tr/satis/tr/duyurular sayfasında yayınlanacaktır.

Siirt TOKİ İnşaatı Nerede Yapılıyor?

Siirt Merkez ve Baykan, Eruh, Kurtalan, Pervari, Şirvan, Tillo TOKİ projelerinin inşaat yerlerini (mahalle, semt), inşaat ilerleme durumunu https://a.toki.gov.tr/illere-gore-projeler kısmından Siirt seçimi yapılarak kontrol edebilirsiniz. Yapılacak konut sayısı, inşaatın yüzde kaçının tamamlandığı ve yüklenici firma gibi pek çok bilgiye erişebilirsiniz.

Rate this post
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Burdur TOKİ Proje Yerleri, İhale ve İnşaat Durumu

Yorum yapın