Şanlıurfa Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Şanlıurfa ili sınırları içerisinde (Akçakale, Birecik, Bozova, Ceylanpınar, Eyyübiye, Halfeti, Haliliye, Harran, Hilvan, Karaköprü, Siverek, Suruç, Viranşehir) yeni yapılacak olan toki konut projeleri nasıl öğrenilir? Şanlıurfa ve ilçelerinde gerçekleşecek olan bütün projeleri (alt gelir, sosyal konut, emeklilere özel) nasıl sorgulayabileceğinizi sizler için hazırladığımız yazımızda bulabileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Şanlıurfa TOKİ duyurularının tamamı satış işlemlerine başlamadan önce mutlaka gazetelerde ve yerel televizyonlarda duyurulmaktadır.

Şanlıurfa Toki Projeleri :  Şanlıurfa Merkez ve ilçelerine (Akçakale, Birecik, Bozova, Ceylanpınar, Eyyübiye, Halfeti, Haliliye, Harran, Hilvan, Karaköprü, Siverek, Suruç, Viranşehir) sınırlarında faaliyete geçecek olan bütün yeni ve güncel konut projeleri hakkında sorgulama yapabilmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım yazımızı okuyarak Şanlıurfa Toki konut projelerinin kampanyaları, fiyatları, taksit seçenekleri gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Şanlıurfa merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla