Niğde Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Niğde ili sınırları içerisinde (Altunhisar, Bor, Çamardı, Çiftlik, Ulukışla) yeni yapılacak olan toki konut projeleri nasıl öğrenilir? Niğde ve ilçelerinde gerçekleşecek olan bütün projeleri (alt gelir, sosyal konut, emeklilere özel) nasıl sorgulayabileceğinizi sizler için hazırladığımız yazımızda bulabileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Niğde TOKİ duyurularının tamamı satış işlemlerine başlamadan önce mutlaka gazetelerde ve yerel televizyonlarda duyurulmaktadır.

Niğde Toki Projeleri :  Niğde Merkez ve ilçelerine (Altunhisar, Bor, Çamardı, Çiftlik, Ulukışla) sınırlarında faaliyete geçecek olan bütün yeni ve güncel konut projeleri hakkında sorgulama yapabilmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım yazımızı okuyarak Niğde Toki konut projelerinin kampanyaları, fiyatları, taksit seçenekleri gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Niğde Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Niğde merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla