Nevşehir TOKİ Proje Yerleri, İhale ve İnşaat Durumu

Nevşehir TOKİ kura çekilişi yapıldıktan sonra projenin ihale durumunu, inşaat yerleri ve inşaat tamamlanma sürecini TOKİ Nevşehir web sitesi üzerinden sorgulayabilir, takip edebilirsiniz.

TOKİ Nevşehir Kura Sonuçları

TOKİ Nevşehir Merkez ve Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Ürgüp konut projeleri için hak sahibi belirleme kurası çekildiyse https://www.turkiye.gov.tr/toki-kura-sonucu-sorgulama sayfası üzerinden T.C. Kimlik numaranız ve E-Devlet şifrenizle giriş yaparak çekiliş sonucunuzu sorgulayabilirsiniz. Ayrıca çekilişler Youtube üzerinden canlı yayında gerçekleşmektedir. TOKİ Youtube kanalından çekilişin kayıtlı videosunu izleyebilirsiniz.

Nevşehir TOKİ İhale Tarihleri ve Sonuçları

Nevşehir toki ihale sorgulama

Nevşehir Merkez ve Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Ürgüp TOKİ projelerinde konut yapımları ihaleye çıkacak. Projelerin ihale durumunu toki.gov.tr/ihale-tarihleri sayfasından kontrol edebilirsiniz. İhalenin şartnamesini, yapılıp yapılmadığı, değerlendirme aşamasında olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. TOKİ Nevşehir Konutlarının, adet, brüt m², net m² ve fiyat bilgileri projenin ihalesi yapıldıktan sonra kesinlik kazanacaktır.

Nevşehir TOKİ Sözleşme Tarihleri

Nevşehir projesi için hak sahipliği belirlendikten sonra yapılacak olan ihale sonucuna göre (ihale başarılı bir şekilde gerçekleştiyse) sözleşme imzalama tarihleri https://a.toki.gov.tr/satis/tr/duyurular sayfasında yayınlanacaktır.

Nevşehir TOKİ İnşaatı Nerede Yapılıyor?

Nevşehir Merkez ve Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Ürgüp TOKİ projelerinin inşaat yerlerini (mahalle, semt), inşaat ilerleme durumunu https://a.toki.gov.tr/illere-gore-projeler kısmından Nevşehir seçimi yapılarak kontrol edebilirsiniz. Yapılacak konut sayısı, inşaatın yüzde kaçının tamamlandığı ve yüklenici firma gibi pek çok bilgiye erişebilirsiniz.

5/5 - (2 votes)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İstanbul TOKİ Proje Yerleri, İhale ve İnşaat Durumu

Yorum yapın