Nevşehir Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Nevşehir ili sınırları içerisinde (Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Ürgüp) yeni yapılacak olan toki konut projeleri nasıl öğrenilir? Nevşehir ve ilçelerinde gerçekleşecek olan bütün projeleri (alt gelir, sosyal konut, emeklilere özel) nasıl sorgulayabileceğinizi sizler için hazırladığımız yazımızda bulabileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Nevşehir TOKİ duyurularının tamamı satış işlemlerine başlamadan önce mutlaka gazetelerde ve yerel televizyonlarda duyurulmaktadır.

Nevşehir Toki Projeleri :  Nevşehir Merkez ve ilçelerine (Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Ürgüp) sınırlarında faaliyete geçecek olan bütün yeni ve güncel konut projeleri hakkında sorgulama yapabilmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım yazımızı okuyarak Nevşehir Toki konut projelerinin kampanyaları, fiyatları, taksit seçenekleri gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Nevşehir Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Nevşehir merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla