Muş Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Muş ili sınırları içerisinde (Bulanık, Hasköy, Korkut, Malazgirt, Varto) yeni yapılacak olan toki konut projeleri nasıl öğrenilir? Muş ve ilçelerinde gerçekleşecek olan bütün projeleri (alt gelir, sosyal konut, emeklilere özel) nasıl sorgulayabileceğinizi sizler için hazırladığımız yazımızda bulabileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Muş TOKİ duyurularının tamamı satış işlemlerine başlamadan önce mutlaka gazetelerde ve yerel televizyonlarda duyurulmaktadır.

Muş Toki Projeleri :  Muş Merkez ve ilçelerine (Bulanık, Hasköy, Korkut, Malazgirt, Varto) sınırlarında faaliyete geçecek olan bütün yeni ve güncel konut projeleri hakkında sorgulama yapabilmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım yazımızı okuyarak Muş Toki konut projelerinin kampanyaları, fiyatları, taksit seçenekleri gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Muş Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Muş merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla