Kilis Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Kilis ili sınırları içerisinde (Elbeyli, Musabeyli, Polateli) yeni yapılacak olan toki konut projeleri nasıl öğrenilir? Kilis ve ilçelerinde gerçekleşecek olan bütün projeleri (alt gelir, sosyal konut, emeklilere özel) nasıl sorgulayabileceğinizi sizler için hazırladığımız yazımızda bulabileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Kilis TOKİ duyurularının tamamı satış işlemlerine başlamadan önce mutlaka gazetelerde ve yerel televizyonlarda duyurulmaktadır.

Kilis Toki Projeleri :  Kilis Merkez ve ilçelerine (Elbeyli, Musabeyli, Polateli) sınırlarında faaliyete geçecek olan bütün yeni ve güncel konut projeleri hakkında sorgulama yapabilmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım yazımızı okuyarak Kilis Toki konut projelerinin kampanyaları, fiyatları, taksit seçenekleri gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kilis Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Kilis merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla