Kars Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Kars ili sınırları içerisinde (Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim, Susuz) yeni yapılacak olan toki konut projeleri nasıl öğrenilir? Kars ve ilçelerinde gerçekleşecek olan bütün projeleri (alt gelir, sosyal konut, emeklilere özel) nasıl sorgulayabileceğinizi sizler için hazırladığımız yazımızda bulabileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Kars TOKİ duyurularının tamamı satış işlemlerine başlamadan önce mutlaka gazetelerde ve yerel televizyonlarda duyurulmaktadır.

Kars Toki Projeleri :  Kars Merkez ve ilçelerine (Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim, Susuz) sınırlarında faaliyete geçecek olan bütün yeni ve güncel konut projeleri hakkında sorgulama yapabilmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım yazımızı okuyarak Kars Toki konut projelerinin kampanyaları, fiyatları, taksit seçenekleri gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kars Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Kars merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla