Karaman Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Karaman ili sınırları içerisinde (Ayrancı, Başyayla, Ermenek, Kazımkarabekir, Sarıveliler) yeni yapılacak olan toki konut projeleri nasıl öğrenilir? Karaman ve ilçelerinde gerçekleşecek olan bütün projeleri (alt gelir, sosyal konut, emeklilere özel) nasıl sorgulayabileceğinizi sizler için hazırladığımız yazımızda bulabileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Karaman TOKİ duyurularının tamamı satış işlemlerine başlamadan önce mutlaka gazetelerde ve yerel televizyonlarda duyurulmaktadır.

Karaman Toki Projeleri :  Karaman Merkez ve ilçelerine (Ayrancı, Başyayla, Ermenek, Kazımkarabekir, Sarıveliler) sınırlarında faaliyete geçecek olan bütün yeni ve güncel konut projeleri hakkında sorgulama yapabilmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım yazımızı okuyarak Karaman Toki konut projelerinin kampanyaları, fiyatları, taksit seçenekleri gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Karaman Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Karaman merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla