Karabük Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Karabük ili sınırları içerisinde (Eflani, Eskipazar, Ovacık, Safranbolu, Yenice) yeni yapılacak olan toki konut projeleri nasıl öğrenilir? Karabük ve ilçelerinde gerçekleşecek olan bütün projeleri (alt gelir, sosyal konut, emeklilere özel) nasıl sorgulayabileceğinizi sizler için hazırladığımız yazımızda bulabileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Karabük TOKİ duyurularının tamamı satış işlemlerine başlamadan önce mutlaka gazetelerde ve yerel televizyonlarda duyurulmaktadır.

Karabük Toki Projeleri :  Karabük Merkez ve ilçelerine (Eflani, Eskipazar, Ovacık, Safranbolu, Yenice) sınırlarında faaliyete geçecek olan bütün yeni ve güncel konut projeleri hakkında sorgulama yapabilmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım yazımızı okuyarak Karabük Toki konut projelerinin kampanyaları, fiyatları, taksit seçenekleri gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Karabük Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Karabük merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla