İstanbul Büyükşehir Belediyesi Emlak Vergisi Borcu Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

İstanbul Büyükşehir belediyesi emlak vergisi borçlarınızı internetten rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Büyükşehir belediyesi sınırları içinde olan emlak ve gayrimenkulleriniz için vermiş olduğunuz emlak beyannamesi sonucunda ödemeniz gereken yıllık emlak vergisi borçlarınızı Büyükşehir Belediyesi interaktif işlemler sayesinde zaman kaybetmeden ödeme imkanı sunmaktadır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi online işlemler (e-belediye) sayfasına giriş yaparak üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonra oluşturmuş olduğunuz üyelik ile sisteme giriş yaparak emlak vergisi menüsüne girerek daire, işyeri, arsa gibi emlak ve gayrimenkullerinizin vergi borcu ödeme işlemini kredi kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Eğer üye olmak istemiyorsanız T.C Kimlik numarası ile emlak vergisi ödeme işlemini de rahatlıkla yapabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi emlak vergisi sorgulama, emlak vergisi borcu ödeme işlemlerini ister üyelik oluşturarak, isterseniz de şifresiz T.C kimlik numaranız ile borç sorgulamak ve ödemek için buraya tıklayınız.

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla