Isparta Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Isparta ili sınırları içerisinde (Aksu, Atabey, Eğirdir, Gelendost, Gönen, Keçiborlu, Senirkent, Sütçüler, Şarkikaraağaç, Uluborlu, Yalvaç, Yenişarbademli) yeni yapılacak olan toki konut projeleri nasıl öğrenilir? Isparta ve ilçelerinde gerçekleşecek olan bütün projeleri (alt gelir, sosyal konut, emeklilere özel) nasıl sorgulayabileceğinizi sizler için hazırladığımız yazımızda bulabileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Isparta TOKİ duyurularının tamamı satış işlemlerine başlamadan önce mutlaka gazetelerde ve yerel televizyonlarda duyurulmaktadır.

Isparta Toki Projeleri :  Isparta Merkez ve ilçelerine (Aksu, Atabey, Eğirdir, Gelendost, Gönen, Keçiborlu, Senirkent, Sütçüler, Şarkikaraağaç, Uluborlu, Yalvaç, Yenişarbademli) sınırlarında faaliyete geçecek olan bütün yeni ve güncel konut projeleri hakkında sorgulama yapabilmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım yazımızı okuyarak Isparta Toki konut projelerinin kampanyaları, fiyatları, taksit seçenekleri gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Isparta Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Isparta merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla