Hakkari Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Hakkari ili sınırları içerisinde (Çukurca, Şemdinli, Yüksekova) yeni yapılacak olan toki konut projeleri nasıl öğrenilir? Hakkari ve ilçelerinde gerçekleşecek olan bütün projeleri (alt gelir, sosyal konut, emeklilere özel) nasıl sorgulayabileceğinizi sizler için hazırladığımız yazımızda bulabileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Hakkari TOKİ duyurularının tamamı satış işlemlerine başlamadan önce mutlaka gazetelerde ve yerel televizyonlarda duyurulmaktadır.

Hakkari Toki Projeleri :  Hakkari Merkez ve ilçelerine (Çukurca, Şemdinli, Yüksekova) sınırlarında faaliyete geçecek olan bütün yeni ve güncel konut projeleri hakkında sorgulama yapabilmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım yazımızı okuyarak Hakkari Toki konut projelerinin kampanyaları, fiyatları, taksit seçenekleri gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Hakkari Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Hakkari merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla