Gümüşhane Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Gümüşhane ili sınırları içerisinde (Kelkit, Köse, Kürtün, Şiran, Torul) yeni yapılacak olan toki konut projeleri nasıl öğrenilir? Gümüşhane ve ilçelerinde gerçekleşecek olan bütün projeleri (alt gelir, sosyal konut, emeklilere özel) nasıl sorgulayabileceğinizi sizler için hazırladığımız yazımızda bulabileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Gümüşhane TOKİ duyurularının tamamı satış işlemlerine başlamadan önce mutlaka gazetelerde ve yerel televizyonlarda duyurulmaktadır.

Gümüşhane Toki Projeleri :  Gümüşhane Merkez ve ilçelerine (Kelkit, Köse, Kürtün, Şiran, Torul) sınırlarında faaliyete geçecek olan bütün yeni ve güncel konut projeleri hakkında sorgulama yapabilmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım yazımızı okuyarak Gümüşhane Toki konut projelerinin kampanyaları, fiyatları, taksit seçenekleri gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Gümüşhane Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Gümüşhane merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla