Emlak Konut Kayaşehir Evleri Özellikleri ve Talep Toplama

İstanbul Başakşehir’de hayata geçirilen olan 504 konutluk Emlak Konut Kayaşehir evlerinin talep toplama süresi yoğun talep nedeniyle mayıs ayına kadar uzatıldı.

Yapılan açıklamaya göre teslim edilmeye hazır konutlar için talep toplama tarihinin mayıs ayına kadar uzatıldığı, 1000 lira ön talep bedeli ile burada konut sahibi olmak isteyenlerin TURYAP’a başvurabilecekleri belirtildi.

Sekiz ayrı hastane grubu ve Avrupa’nın en büyük şehir hastaneleri ile botanik bahçenin arasında yer alan Emlak Konut Başakşehir Evleri’nde 1+1’ler 214 bin lira, 2+1’ler 309 bin lira, 3+1’ler 381 bin lira, 4+1’ler 675 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Sistem nasıl işleyecek? Yapılan ön talep 1 hafta süre sonunda kesin talebe dönüşecek ve ardından size verilen 1 aylık süre zarfında gerekli olan %25 lik peşinatı ödemeniz gerekiyor.  Geriye kalan miktar için ise 3 aylık bir süre içerisinde nakit veya konut kredisi seçeneği ile ödeme yapabilirsiniz.

Lokasyon Bilgisi : Emlak Konut Kayaşehir Evleri’ne, metro durağı 250 metre, Şehir Parkı 500 metre, Sağlık Kent 1 kilometre, Başakşehir Devlet Hastanesi 5 kilometre, Başakşehir 6 kilometre, İstoç Ticaret Merkezi 8 kilometre, Tekstilkent 10 kilometre, Tem Otoyol 11 kilometre ve Atatürk Havalimanı 18 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla