Bitlis Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Bitlis ili sınırları içerisinde (Adilcevaz, Ahlat, Güroymak, Hizan, Mutki, Tatvan) yeni yapılacak olan toki konut projeleri nasıl öğrenilir? Bitlis ve ilçelerinde gerçekleşecek olan bütün projeleri (alt gelir, sosyal konut, emeklilere özel) nasıl sorgulayabileceğinizi sizler için hazırladığımız yazımızda bulabileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Bitlis TOKİ duyurularının tamamı satış işlemlerine başlamadan önce mutlaka gazetelerde ve yerel televizyonlarda duyurulmaktadır.

Bitlis Toki Projeleri :  Bitlis Merkez ve ilçelerine (Adilcevaz, Ahlat, Güroymak, Hizan, Mutki, Tatvan) sınırlarında faaliyete geçecek olan bütün yeni ve güncel konut projeleri hakkında sorgulama yapabilmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım yazımızı okuyarak Bitlis Toki konut projelerinin kampanyaları, fiyatları, taksit seçenekleri gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bitlis Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Bitlis merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla