Bayburt Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Bayburt ili sınırları içerisinde (Aydıntepe, Demirözü) yeni yapılacak olan toki konut projeleri nasıl öğrenilir? Bayburt ve ilçelerinde gerçekleşecek olan bütün projeleri (alt gelir, sosyal konut, emeklilere özel) nasıl sorgulayabileceğinizi sizler için hazırladığımız yazımızda bulabileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Bayburt TOKİ duyurularının tamamı satış işlemlerine başlamadan önce mutlaka gazetelerde ve yerel televizyonlarda duyurulmaktadır.

Bayburt Toki Projeleri :  Bayburt Merkez ve ilçelerine (Aydıntepe, Demirözü) sınırlarında faaliyete geçecek olan bütün yeni ve güncel konut projeleri hakkında sorgulama yapabilmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım yazımızı okuyarak Bayburt Toki konut projelerinin kampanyaları, fiyatları, taksit seçenekleri gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bayburt Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Bayburt merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla