Batman Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Batman ili sınırları içerisinde (Beşiri, Gercüş, Hasankeyf, Kozluk, Sason) yeni yapılacak olan toki konut projeleri nasıl öğrenilir? Batman ve ilçelerinde gerçekleşecek olan bütün projeleri (alt gelir, sosyal konut, emeklilere özel) nasıl sorgulayabileceğinizi sizler için hazırladığımız yazımızda bulabileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Batman TOKİ duyurularının tamamı satış işlemlerine başlamadan önce mutlaka gazetelerde ve yerel televizyonlarda duyurulmaktadır.

Batman Toki Projeleri :  Batman Merkez ve ilçelerine (Beşiri, Gercüş, Hasankeyf, Kozluk, Sason) sınırlarında faaliyete geçecek olan bütün yeni ve güncel konut projeleri hakkında sorgulama yapabilmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım yazımızı okuyarak Batman Toki konut projelerinin kampanyaları, fiyatları, taksit seçenekleri gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Batman Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Batman merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla