Artvin Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Artvin ili sınırları içerisinde (Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Murgul, Şavşat, Yusufeli) yeni yapılacak olan toki konut projeleri nasıl öğrenilir? Artvin ve ilçelerinde gerçekleşecek olan bütün projeleri (alt gelir, sosyal konut, emeklilere özel) nasıl sorgulayabileceğinizi sizler için hazırladığımız yazımızda bulabileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Artvin TOKİ duyurularının tamamı satış işlemlerine başlamadan önce mutlaka gazetelerde ve yerel televizyonlarda duyurulmaktadır.

Artvin Toki Projeleri :  Artvin Merkez ve ilçelerine (Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Murgul, Şavşat, Yusufeli) sınırlarında faaliyete geçecek olan bütün yeni ve güncel konut projeleri hakkında sorgulama yapabilmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım yazımızı okuyarak Artvin Toki konut projelerinin kampanyaları, fiyatları, taksit seçenekleri gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Artvin Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Artvin merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla