Ardahan Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Ardahan ili sınırları içerisinde (Çıldır, Damal, Göle, Hanak, Posof) yeni yapılacak olan toki konut projeleri nasıl öğrenilir? Ardahan ve ilçelerinde gerçekleşecek olan bütün projeleri (alt gelir, sosyal konut, emeklilere özel) nasıl sorgulayabileceğinizi sizler için hazırladığımız yazımızda bulabileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Ardahan TOKİ duyurularının tamamı satış işlemlerine başlamadan önce mutlaka gazetelerde ve yerel televizyonlarda duyurulmaktadır.

Ardahan Toki Projeleri :  Ardahan Merkez ve ilçelerine (Çıldır, Damal, Göle, Hanak, Posof) sınırlarında faaliyete geçecek olan bütün yeni ve güncel konut projeleri hakkında sorgulama yapabilmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım yazımızı okuyarak Ardahan Toki konut projelerinin kampanyaları, fiyatları, taksit seçenekleri gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ardahan Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Ardahan merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla