Aksaray Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Aksaray ili sınırları içerisinde (Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Güzelyurt, Ortaköy, Sarıyahşi) yeni yapılacak olan toki konut projeleri nasıl öğrenilir? Aksaray ve ilçelerinde gerçekleşecek olan bütün projeleri (alt gelir, sosyal konut, emeklilere özel) nasıl sorgulayabileceğinizi sizler için hazırladığımız yazımızda bulabileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Aksaray TOKİ duyurularının tamamı satış işlemlerine başlamadan önce mutlaka gazetelerde ve yerel televizyonlarda duyurulmaktadır.

Aksaray Toki Projeleri :  Aksaray Merkez ve ilçelerine (Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Güzelyurt, Ortaköy, Sarıyahşi) sınırlarında faaliyete geçecek olan bütün yeni ve güncel konut projeleri hakkında sorgulama yapabilmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım yazımızı okuyarak Aksaray Toki konut projelerinin kampanyaları, fiyatları, taksit seçenekleri gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Aksaray Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Aksaray merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla