Afyon Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Afyon ili sınırları içerisinde (Başmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar,İhsaniye, İscehisar, Kızılören, Sandıklı, Sinanpaşa, Sultandağı, Şuhut) yeni yapılacak olan toki konut projeleri nasıl öğrenilir? Afyon ve ilçelerinde gerçekleşecek olan bütün projeleri (alt gelir, sosyal konut, emeklilere özel) nasıl sorgulayabileceğinizi sizler için hazırladığımız yazımızda bulabileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Afyon TOKİ duyurularının tamamı satış işlemlerine başlamadan önce mutlaka gazetelerde ve yerel televizyonlarda duyurulmaktadır.

Afyon Toki Projeleri :  Afyon Merkez ve ilçelerine (Başmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar,İhsaniye, İscehisar, Kızılören, Sandıklı, Sinanpaşa, Sultandağı, Şuhut) sınırlarında faaliyete geçecek olan bütün yeni ve güncel konut projeleri hakkında sorgulama yapabilmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım yazımızı okuyarak Afyon Toki konut projelerinin kampanyaları, fiyatları, taksit seçenekleri gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Afyon Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Afyon merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla