Adana Güncel TOKİ Projeleri ve Başvuru Tarihleri Sorgulama

Adana ili sınırları içerisinde (Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir) yeni yapılacak olan toki konut projeleri nasıl öğrenilir? Adana ve ilçelerinde gerçekleşecek olan bütün projeleri (alt gelir, sosyal konut, emeklilere özel) nasıl sorgulayabileceğinizi sizler için hazırladığımız yazımızda bulabileceksiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Adana TOKİ duyurularının tamamı satış işlemlerine başlamadan önce mutlaka gazetelerde ve yerel televizyonlarda duyurulmaktadır.

Adana Toki Projeleri :  Adana Merkez ve ilçelerine (Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir) sınırlarında faaliyete geçecek olan bütün yeni ve güncel konut projeleri hakkında sorgulama yapabilmek için Toki Proje Sorgulama Resimli Anlatım yazımızı okuyarak Adana Toki konut projelerinin kampanyaları, fiyatları, taksit seçenekleri gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Adana Toki Projelerine Nasıl Başvurabilirim ? Adana merkezde iseniz valiliğe veya belediyeye, ilçesinde yaşıyorsanız ilçe belediyesi veya kaymakamlığa şahsen veya vekaletname ile başvuru yapabilirsiniz.

Sende Yorum Bırak

Yorum Yapmak İçin Tıkla